Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bu Gösterge, Kripto Paralar için Kötüye İşaret Bitcoin (BTC)

Bu Gösterge, Kripto Paralar için Kötüye İşaret Bitcoin (BTC)

0
Bu Gösterge, Kripto Paralar için Kötüye İşaret Bitcoin (BTC)

Bitcoin ve toplu kripto piyasası, son birkaç gün ve hafta boyunca aşırı türbülansa yakalandı ve geleneksel piyasalardaki erime, tüm riskli varlıklar arasında yoğun bir düşüş için katalizör görevi gördü.

Yakın vadede, Bitcoin’in toplu kripto pazarına rehberlik etmeye devam etmesi son derece muhtemeldir, çoğu büyük altcoin son birkaç gün ve hafta boyunca fiyat hareketlerini yakından takip etmektedir.

Piyasalar şu anda geri tepme sürecinde olmakla birlikte, bir teknik göstergenin şu anda Bitcoin’in yakında kripto pazarını beraberinde getiren önemli bir kısa vadeli geri çekilme görebildiğini belirtmek önemlidir.

Kripto Piyasası, Büyük Kriz Sonrası İyileşmeye Başladı

Kripto piyasası birkaç gün önce benzeri görülmemiş bir düşüş gördü; Bitcoin ve diğer altcoinler, BTC’nin 8.000 $ ‘dan 3.500 $’ a düştüğü en büyük tek günlük kayıplarının bir kısmını yayınladılar.

Birçok altcoin, 2020 kazanımlarını bu hareketle ortadan kaldırırken, Ethereum% 50’nin üzerinde düşerken, XRP ve diğer birçok altcoin taze çok yıllık düşük seviyelere düştü.

Bitcoin 3.000 $ bölgeye girmesini sonra dakika ve saatte 6000 $ doğru yukarı kabaran ile, ancak bu düşük seviyelerin ardından ribaund mümkün olmuştur. Bu, daha sonra çoğu büyük altcoinin de toparlanmasına neden oldu ve bu momentum bugüne kadar uzanıyordu.

Yazma sırasında, Ethereum 128 $ ‘lık mevcut fiyatıyla% 4’ün biraz altında işlem görürken, XRP, Bitcoin Cash ve Litecoin% 2’nin biraz üzerine çıktı.

Bugünün kripto piyasasında toparlanma kesinlikle son gerilemenin neden olduğu düşüşü geçersiz kılmak için yeterli değil, ancak son erimeye rağmen boğaların hala canlı ve tekmelediğini açıklıyor gibi görünüyor.

Bu Gösterge Bitcoin ve Altcoins için Sorun Heceleyebilir

Bitcoin şu anda tüm kripto pazarına sıkıca rehberlik ettiği için, önümüzdeki günlerde trendlerin altcoin pazarının durumunu belirlemek için kritik olacağı düşünülüyor.

Son zamanlarda, Twitter’da önde gelen bir kripto para birimi analisti olan Cold Blooded Shiller, saygın bir başka tüccar olan Küba tarafından oluşturulan bir göstergeden geri dönüş bantlarının BTC’nin yakında yakın zamanda 2.200 dolar ile 4.700 dolar arasında bir yere dalabileceğini gösteriyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here