Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bloomberg Analisti Bitcoin Boğa koşusunu ‘Uysal’ Olarak Nitelendirdi – İşte BTC Bu Yıl Ne Kadar Yüksek Olabilir?

Bloomberg Analisti Bitcoin Boğa koşusunu ‘Uysal’ Olarak Nitelendirdi – İşte BTC Bu Yıl Ne Kadar Yüksek Olabilir?

0
Bloomberg Analisti Bitcoin Boğa koşusunu ‘Uysal’ Olarak Nitelendirdi – İşte BTC Bu Yıl Ne Kadar Yüksek Olabilir?

Bloomberg’in yeni analizine göre, Bitcoin’in yarılanma sonrası boğa koşusu önceki döngülere kıyasla “uysal”.

Bloomberg Crypto Outlook aylık haber bülteninin Mayıs sayısında, kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in artan nüfuzunun ve ana akımdaki varlığının önde gelen kripto para birimini daha bastırılmış bir yola soktuğunu savunuyor.

Yine de analist, amiral gemisi kripto para biriminin daha yükseğe çıkacağını tahmin ediyor.

“Tedarik kesintisi sonrası yıllar bir rehber ise, 2021’den 4 Mayıs’a kadar Bitcoin yaklaşık iki katına çıktı. Bu sefer farklı olan, kripto’nun ana akıma geçişidir ve bu da daha bastırılmış bir yolla sonuçlanmalıdır.

Daha yüksek, daha sürdürülebilir bir platoya doğru bir fiyat ayarlama dönemi olarak 2021’e bakabiliriz. “

Başına bülteni Bitcoin fiyatı 2017 hızına kadar yakalarsa, piyasa değeri ile lider cryptocurrency bu yıl en az altılı rakamlar vuracaktır.

“2017’deki 15 kat fiyat artışı, 2013’teki avansın yaklaşık üçte biri kadardı.

2017 artışının benzer bir kısmı, 2021’de 100.000 $ ‘ın biraz üzerinde bir fiyata dönüşecek ve Bitcoin’in devam eden olgunlaşması dışında, koşullar şu anda çok farklı değil. “

Bloomberg, Bitcoin’i daha yükseğe çıkarabilecek temel faktörlerin kurumsal yatırımcıların girişini ve dünya çapındaki merkez bankaları tarafından izlenen gevşek para politikalarını içerdiğini söylüyor.

“Arz daralıyor ve talep artıyor. Geçmişteki spekülatif mitinglerin aksine, geleneksel yatırımcılar için risk, bazı varlıkları Bitcoin’e tahsis etmeme yönünde eğildi …

Tarihsel olarak düşük faiz oranları ile yan yana gelen azalan arz ve sisteme pompalanan önemli miktarda para, eğer ekonomi kuralları geçerliyse, ilk doğan kriptonun fiyat değerlemesi için sağlam bir temel oluşturur. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here