Home Bitcoin (BTC) Haberleri Blockstream CEO’su Adam Back’ten İnanılmaz Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Blockstream CEO’su Adam Back’ten İnanılmaz Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

0
Blockstream CEO’su Adam Back’ten İnanılmaz Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Blockstream CEO’su Adam Back, Bitcoin’i kendi madenciliğini satmadığını ve fiyatının 300.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ettiğini söyledi.

Peki ya Goldman Sachs Bitcoin’den nefret ederse? Bloomberg ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Blockstream CEO’su Adam Back , en iyi kripto para biriminin başka bir büyük boğa koşusuna tanık olmak için kurumsal olarak benimsenmesine bile gerek olmadığını söyledi.

Mevcut ortam daha fazla kişinin riskten korunma hakkında düşünmesine neden olduğu için ek kurumsal olarak benimsenmesi gerekmeyebilir.

Blockstream CEO’su Back, bireysel yatırımcıların artık ‘para basımı’ nedeniyle Bitcoin’e yöneldiğine inanıyor.

Adam Back Bitcoin’nin 300.000 Dolar Olacağını Tahmin Ediyor

En başından beri, Bitcoin neredeyse tamamen dalgalanan fiyat üzerinde spekülasyon yapmak veya gücü bankadan geri almak isteyen perakende sektörü tarafından tahrik edildi.

Son zamanlarda, kurumsal para aktif olarak kripto alanına akmaya başladı ve varlık yönetim firması Grayscale, mevcut Bitcoin tedarikini alımlarıyla geride bıraktı.

Mayıs ayında, milyarder Paul Tudor Jones da BTC’ye 100 milyon dolara yakın yatırım yapmakla ilgili bir bomba haber yayınlandı.

Ancak Adam Back, BTC’nin fiyatının, Wall Street’in yardımı bile olmadan her boğa için bir boru rüyası olan 300.000 dolara rahatlıkla çıkabileceğini söyledi.

Konferans görüşmesi sırasında Goldman’ın Bitcoin’i yakaladığını söyleyen bankanın, kripto para biriminin değerini ‘belirsiz bir şekilde anladığını’ söyledi.

Satoshi Nakamato Değil

Back, viral bir YouTube videosunun getirdiği çok sayıda sosyal medya spekülasyonuna rağmen Bitcoin’i oluşturan kişi Satoshi Nakamoto olmadığını tekrarladı .

Adı Nakamoto’nun teknik incelemesinde görünen cypherpunk, Satoshi’nin kamunun gözünden uzak kalmasının daha iyi olacağına inanıyor: Bitcoin’in meta benzeri bir algı tutması için Satoshi’nin halktan uzak kalmasının çok iyi bir şey olduğunu düşünüyorum .

Bitcoin’in 2009’dan beri hareket etmeyen cüzdandan transfer olan 50 BTC ve Satoshi’nin hala orada olabileceği yönünde spekülasyonlar başlattı. Buda kripto para piyasasını epeyce heycanlandırmıştı, Satoshi Nakamato geri döndü diye.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here