Home Bitcoin (BTC) Haberleri Blockchain Data Tracker’a Göre Bitcoin’de Trend Değişimine Giriyor

Blockchain Data Tracker’a Göre Bitcoin’de Trend Değişimine Giriyor

0
Blockchain Data Tracker’a Göre Bitcoin’de Trend Değişimine Giriyor

Blockchain analiz platformu Whalemap, bu ay Bitcoin’de (BTC) izlenecek temel seviyelere dikkat çekiyor.

Yeni bir tweet atarak, Bitcoin’in 61.800 dolar tüm zamanların en yüksek seviyesinden aşağı doğru düzeltmeye girdiğini ve 57 dolar kırılımı sonrası BTC’de trendin değiştiğini söyledi.

BTC geri döndü. Şimdiye kadar balina desteklerinden mükemmel bir şekilde yukarı sıçradı. Bu iyi bir işarettir: ayı trendlerinde balina dirençleri desteklerden daha iyi çalışır ve boğa trendleri için tersi geçerlidir.

Balina destekleri artık işe geri döndü, bu da trendin değiştiği anlamına geliyor. Nisan oldukça eğlenceli olmalı. “

Balina kümeleri, yüksek net değere sahip yatırımcıların Bitcoin’i belirli bir fiyattan alıp sattığını gösterir. Seviyeler genellikle destek veya direnç alanları olarak görülür.

Whalemap, Bitcoin’in şimdilik 60.000 ila 57.000 dolarlık balina kümeleri arasında dar bir aralıkta sıkışıp kaldığını ekliyor.

Destek direniş savaşı yoğun. Geçen haftanın seviyeleri oldukça iyi çalışıyor. Bitcoin, 60.045 $ seviyesindeki güzel noktayla sınırlanıyor. Fırtınadan önceki sakinlik bu mu? “

Bağımsız zincir içi analist Willy Woo , 54.000 $ ‘ın üzerindeki alanı amiral gemisi kripto para birimi için kritik bir seviye olarak görüyor .

“Cüzdan akışlarına bakıldığında, 54.000 $, 11.000 $ ‘dan bu yana uzun vadeli yatırımcılar tarafından BTC fiyatı keşfinin en güçlü alanıdır.

Tipik olarak, BTC, boğa piyasasının en yüksek seviyelerine geçmeden önce (önceki döngü) tüm zamanların en yüksek seviyesinin 2-3 kat üzerinde güçlü bir fiyat keşfi tabanı oluşturur. Bu aşama neredeyse tamamlandı. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here