Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin’i Vazgeçilmez Yapan Sebepler Neler?

Bitcoin’i Vazgeçilmez Yapan Sebepler Neler?

0
Bitcoin’i Vazgeçilmez Yapan Sebepler Neler?

Bütün piyasa yorumlayıcıları Bitcoin’in nasıl bu kadar hızlı yükseldiğini tartışıyorlar. Aynı şeyi tekrarlayan MicroStrategy CEO’su Michael Saylor , kripto varlığının en azından pandemiden önce yılda yaklaşık% 200 arttığını söyledi . Son 12 ay içinde fiyatta% 700,5’lik bir artışla, Amazon, Apple ve Microsoft gibi teknoloji şirketlerini geride bırakmış gibi görünüyor.

Saylor’a göre , enflasyon gibi makroekonomik faktörler Bitcoin ağının daha hızlı büyümesine neden oluyor. Bu aynı zamanda kurumların kademeli olarak bilançolarına Bitcoin eklemelerinin ana nedeni olabilir. Ancak Bitcoin’in en büyük kripto varlığı olarak yerini almak için yarışan ağların varlığı göz ardı edilemez.

Örneğin, IOHK başkanı Charles Hoskinson bir keresinde kullanıcıları “kripto dünyasında işlerin ne kadar hızlı değişebileceği” konusunda uyardı . Cardano‘nun rakibi Ethereum hakkında konuşmasına rağmen, Ethereum gibi şu anda büyümekte olan ağların “MySpace ve Netscape” gibi nasıl yok olabileceğine dair ilginç bir açıklama yaptı. Aynı şey Bitcoin için de geçerli olabilir mi?

Saylor, Bitcoin’in neden sadece genişlemeye devam edebileceğini açıkladı. Kripto’nun, birkaç on yıl daha sürebilecek tam potansiyelini henüz fark etmediğini söyledi. Saylor’a göre Bitcoin’in yerine başka bir kriptonun geçme şansı neredeyse sıfır. “Trilyon dolarlık dijital para ağı” diye ekledi ve iddia etti :

Bitcoin’in Yerini alabilecek bir kripto AĞI hayatınızda gördüğünüz en başarılı şey olurdu […] Trilyon dolarlık başka bir ağ yok.

Bitcoin’in pazardaki gücünü koruyacağından emin olmasının bir başka nedeni de, PayPal ve Square gibi büyük şirketlerin Bitcoin’i zaten iş modellerine dahil etmiş olmalarıdır. Bu sadece Saylor’u Bitcoin’in başarısı konusunda kendinden emin yapmaktadır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here