Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin’e Yatırım Artarken Borsalarda Bitcoin Rezervi Azalıyor mu?

Bitcoin’e Yatırım Artarken Borsalarda Bitcoin Rezervi Azalıyor mu?

0
Bitcoin’e Yatırım Artarken Borsalarda Bitcoin Rezervi Azalıyor mu?
  • Bitcoin rezervleri Ocak 2021’den Mart 2021’e kadar % 10’a kadar düştü.
  • Kripto’ya yatırım yapmak isteyen daha fazla insan.

Bitcoin Rallisi

Değerindeki meteorik yükseliş Bitcoin fiyatı ralli, 2021 Şubat ortasına kadar 58.000 $ ‘ı vurmak, kripto pazarlarda güçlü bir duyarlılık yarattı.

Kuzey Amerika’daki en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, merakla beklenen Doğrudan listelemeyi duyurdu. Bu gelişmeler, kripto ticaret topluluğuna bir güven hissi verdi.

Piyasaların bir ay boyunca boğa koşusunun ardından düzeltmeye girmesi bekleniyor. Daha da ilginci, derin bir düzeltmeden sonra bile,BTC borsalarda hızla tükeniyor.

Analistlerden ve tüccarlardan biri, rezervlerin azaldığını gösteren eğilime dikkat çekti. Satın alımlardan sonra Bitcoin’in soğuk depoda saklanması muhtemeldir.

Bitcoin, yatırımcıların hem perakende hem de Kurumsal güvenini artıran 46.000 $ – 50.000 $ seviyelerinde konsolide ediyor.

Bitcoin’deki bu artış hem kurumsalların hemde perakende tarafından bakıldığında soğuk depo cüzdanlara aktarıldığı gözüküyor. İnsanlar artık Bitcoin’i ileriye dönük bir yatırım aracı olarak görüyor.

Büyüyen Bitcoin Benimsenmesi

Yükselişin ortasında, büyük şirketler Bitcoin’i hizmetleri için bir ödeme şekli olarak kabul ettiklerini açıkladılar.

Nakit zengini şirketlerin büyük yatırımları da Bitcoin rezervlerinin tükenmesine katkıda bulundu.

Her iki durumda da, yatırımcılar HODL’yi seçtiğinden, piyasaları yükselişe geçirmek için bir süper döngünün yaklaşma olasılığı olabilir.

Tek başına kripto para borsası Coinbase, kripto işlemlerinde% 30’luk bir artış yaşadı ve 2020’nin dördüncü çeyreğinde her gün 45.000’e kadar kullanıcı ekledi.

Bitcoin ETF’lerinin tümü yakında kripto piyasalarına girmeye hazır ve bu da Bitcoin’in daha yüksek fiyat döngülerine yol açabilir. “ Dips satın alın ve Hodl ” yatırımcıların çoğunluğunun planı gibi görünüyor !! Bitcoin rezervleri 2018’den 2020’nin başına kadar % 100 arttı. HODLing yükselişte olduğundan, bitcoin rezervinin marjinal olarak tükenmesini bekleyebiliriz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here