Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor 36,574 İle Tüm Zamanların Rekorları Kırıldı

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor 36,574 İle Tüm Zamanların Rekorları Kırıldı

0
Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor 36,574 İle Tüm Zamanların Rekorları Kırıldı

Bitcoin rekorlara doymak bilmiyor ve BTC fiyatını ATH 36.500 doların üzerinde işlem görerek tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar kırmış oldu. Zirveyi yine kendi başına zorlanmadan geçmiş oldu.

Bitcoin’in ( BTC ) parabolik rallisi Çarşamba günü fiyatın ilk kez 36.000 $ ‘ın üzerine çıkmasıyla yoğunlaştı ve boğa piyasasının büyümek için daha fazla alana sahip olduğuna dair güçlü bir sinyal gönderdi.

Kripto para kralı Bitstamp’ta ATH 36.574,47 $ ile zirve yaptı ve bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kolayca geçti. Fiyat, gün içinde % 8 ve geçen hafta % 25’ten fazla yükselerek yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Önümüzdeki zaman diliminde Bitcoin yeni bir zirve yapar mı kendi rekorunu yine tazeler mi?

Yazım sırasında, Bitcoin 36.367 dolardan işlem görüyordu.

Şu anki değerde, Bitcoin’in piyasa değeri 669,2 milyar dolara yükseldi ve genel kripto para piyasasının kabaca% 68,3’ünü oluşturuyor.

Bitcoin’in son patlaması , piyasanın yakın gelecekte aşırı alım direnci ile karşı karşıya kalabileceği uyarılarına meydan okuyor . Aşırı ısınan vadeli işlemler piyasası ve Asya’nın en büyük şirketlerinden bazılarının büyük likiditasyonları, kısa vadeli bir geri çekilme olasılığını artırdı.

Şimdiye kadar, Bitcoin’in dijital altın anlatısı , kurumlar ve perakende tüccarları düşüşleri satın alırken büyük bir geri çekilme şeklini ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Bitcoin, Grayscale ve PayPal gibi büyük alıcılar yeni çıkarılan tüm BTC’yi toplamaya devam ederken bir arz sıkıntısı yaşanıyor .

Bitcoin, büyük altcoinler aynı zamanda yeni yerel yüksekler basarken, daha geniş pazarda güçlü bir çekim kuvveti uygulamaya devam ediyor. Ether ( ETH ) Çarşamba günü kısaca 1.200 doları aştı. Litecoin ( LTC ), XRP , Bitcoin Cash ( BCH ) ve diğerleri de önemli yükselişler gördü.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here