Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Kısa Vadede 50.000 Dolar Olur mu? UzmanLar Nasıl Değerlendiriyor?

Bitcoin Kısa Vadede 50.000 Dolar Olur mu? UzmanLar Nasıl Değerlendiriyor?

0
Bitcoin Kısa Vadede 50.000 Dolar Olur mu? UzmanLar Nasıl Değerlendiriyor?
  • BTC 50.000 $ bir olasılık mı?
  • Para beklentileri yıkmaya devam ediyor, şimdi 42.000 dolara ulaştı
  • Social Capital CEO’su, Bitcoin’in birkaç yıl içinde 100.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor

Bloomberg analistleri, dünyanın en popüler kripto para birimi Bitcoin’in 2021’de bir noktada 50.000 dolarlık direnç seviyesini aşma şansına sahip olduğunu belirtti.

Bu, aniden beklediğimizden daha yakın, çok gerçekçi bir olasılık gibi görünüyor. 14 Ocak 2021 itibariyle madeni paranın yükseliş eğilimi, % 10’luk bir artış , yatırımcıların madeni parayı 38.000 $ ‘dan satmasına izin verdi.

Analiz, madalyonun yakında 42.000 dolara ulaşacağını ve ardından daha düşük seviyelere düşeceğini öngördü, ancak para biriminin analistleri ve uzmanları aynı şekilde şok etmesi ilk kez olmayacak.

Sonuçta, BTC yeni bir şeyken analistleri dinlerseniz, madalyonun asla bir dolardan daha değerli olmaması gerektiğini hatırlamakta fayda var .

Yatırımcılar arasında madalyonun şu anki aşamada bir satın alma olduğuna dair güçlü bir his var. Bu, Bloomberg’in tahminlerinin çok yakında gerçeğe dönüşeceği anlamına gelebilir mi?

Bitcoin Tahminlerine Göz atalım

Raporlarımız, 16/28 göstergelerinin jetonla güçlü bir satın alma olduğunu, 10’unun tarafsız kaldığını ve yalnızca 2 satış için tahmini süreyi gösterdiğini gösteriyor.

Madeni para oldukça hızlı bir şekilde yükseliyor ve yalnızca son iki günde çarpıcı bir şekilde% 10 arttı. Bu, tüm emtiaların dayandığı arz ve talepten büyük ölçüde etkileniyor:

Şu anda, 2017’deki 1.800’e kıyasla her gün 900 BTC çıkarılıyor, bu da arzın düşük kalmasını ve eğilimin yükselmeye devam etmesini sağlıyor.

Bitcoin’e olan ilgi 2021’de katlanarak artıyor. Sadece geçen hafta, Özel Capita l Chamath Palihapitiya’nın CEO’su, BTC’nin yakında 100.000 $ ‘a ulaşacağına ve hatta önümüzdeki beş yıl içinde bu seviyelerin ötesine geçerek 200.000 $’ ı geçeceğine inandığını belirtti. veya on yıl.

Araştırmacılar, “BTC’nin daha yükseğe çıkma isteği olduğunu” belirtti

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı, güvenli yatırım için emtialar söz konusu olduğunda kripto para birimini altına tercih ettiğini belirtti.

İşaretler, olası olabileceğini gösteriyor, para birimi önümüzdeki on yıl içinde toplam piyasa fiyatı açısından altını yenebilir.

USD düştükçe Bitcoin ve diğer emtialar yükseliyor. Örneğin, ABD Başkanı Donald Trump’ın yeni görevden alınma haberinin ardından dolar, sabah 8 ile 12 arasında iki saat boyunca hafif düştü.

Bu süre içinde BTC 37.000 dolardan 38.000 dolara yükseldi. USD’nin daha da düşmesi senaryosunda, para biriminin vaat edilen 50.000 $ ‘ın üzerine çıkması makul.

Sonuç olarak, fiyatta keskin bir artışın tamamen mümkün olduğunu hatırlatmak isterim. Yalnızca 2020’de, BTC değeri üç katına çıktı ve diğer kripto para birimleri hızla takip etti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here