Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Fiyatının Bir Kez Daha 60 Bin Doları Görmesiyle Kripto Piyasası 2 Trilyon Doları Aştı

Bitcoin Fiyatının Bir Kez Daha 60 Bin Doları Görmesiyle Kripto Piyasası 2 Trilyon Doları Aştı

0
Bitcoin Fiyatının Bir Kez Daha 60 Bin Doları Görmesiyle Kripto Piyasası 2 Trilyon Doları Aştı

Kurumsal talep arttıkça kripto para birimi piyasa değeri 2 trilyon dolara ulaştı.

Kripto piyasası bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şu anda 2 trilyon doları aştı.

Finans kurumlarından gelen baskı, Bitcoin, Ethereum ve diğerleri gibi birçok yüksek piyasa değeri olan para birimlerinin fiyatını artırmada çok önemli bir rol oynadı.

Kripto Topluluğu için başka bir dönüm noktası

Bu, kripto alanı için mükemmel bir başarı olsa da, birçok kripto kullanıcısı, kripto para birimleri için kurumsal itme ve benimseme göz önüne alındığında daha da büyük bir boğa koşusunun ileride olduğuna inanıyor. Bu cepheyle ilgili en son haberler, MicroStrategy’den 15 milyon dolar daha bitcoin (235 BTC) ekleyerek geldi.

Pazar için yeni ATH’ye rağmen, onaylanması halinde sektöre daha da dramatik bir destek sağlayabilecek bir Bitcoin Borsada İşlem Gören Fon hala devam ediyor. ABD’deki yatırım firmalarının varlıklarını akredite yatırımcılar ve kurumsal sermaye için kasalarda yedeklemeleri gerekiyor, bu nedenle Bitcoin ETF için başvuruda bulunan son şirketlerin fonlarını yedeklemek için BTC satın almaları gerekecek.

Doğal olarak, kurumlar Bitcoin satın almaya başladıkça, fiyat daha da artabilir. Bu yeni ATH, kripto piyasasının 29 Ocak’ta 1 trilyon doları aşmasından sadece üç ay sonra geliyor .

Eski Piyasalara Kıyasla Liderlik Eden Kripto Pazarı

Eski piyasalar da bugün yükseldi. BTC’nin fiyatı son 24 saatte% 2’lik hafif bir artış görürken, Nasdaq ve S&P 500 sırasıyla% 1.36 ve 1.43 arttı.

Basında, Bitcoin 59K $ ‘dan işlem görüyor. Ethereum, TVL’de (Toplam Değer Kilitli) ETH 2.0 6,5 milyar dolara ulaştığında, önceki yedi günde % 25 artışla daha dikkat çekici bir performans sergiledi.

2017’de Bitcoin’in piyasa değeri 95,9 milyar dolar civarındaydı ve onları baltalamaya çalışan geleneksel kurumların önderlik ettiği kripto varlıklara karşı savaş yeni başlamıştı, hatta bazıları BTC’nin “öldüğünü” iddia ediyordu. .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here