Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Fiyatı Tekrardan Zirvede! Bir Sonraki Hedefi Olan 73.000 Dolara Ulaşabilecek mi?

Bitcoin Fiyatı Tekrardan Zirvede! Bir Sonraki Hedefi Olan 73.000 Dolara Ulaşabilecek mi?

0
Bitcoin Fiyatı Tekrardan Zirvede! Bir Sonraki Hedefi Olan 73.000 Dolara Ulaşabilecek mi?

Bitcoin Fiyatı Yeni ATH’ye 59.523 Dolarda Vurdu

Bitcoin fiyat ralli başarılı bir şekilde önceki ATH’de 60.400 $ civarında bölgeyi yeniden test etti, boğa bayrağından çıktı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. BTC fiyatıparabolik olmak son zamanlarda ve bu nedenle ATH beklenmekteydi.

Bitcoin temelleri çok güçlü gözüküyor. Bu temeller Bitcoin’i sıradaki hedeflere çok daha rahat bir şekilde ulaştırabilir.Glassnode’un kurucu ortağı Jan & Yann’a göre, tüm göstergeler sağlıklı bir bölgede.

Fiyat Nasıl Üst Direnci Kırdı?

Bitcoin fiyatı son zamanlarda boğayı ayıya çevirecek gibi ters şekilde hareketlerin içerisindeydi.  Ancak analistler Joseph Young tarafından hazırlanan raporlara göre 250 milyon dolar değerinde Shortun tasfiye edildiğini görebiliyoruz. Tasfiyeler son 4 saat içinde gerçekleşti ve bu da büyük bir dalgalanmaya neden olabilirdi. 

Bununla birlikte, kolay görünen 60.000 $ ‘ı kırdıktan sonra, ulaşılacak bir sonraki dönüm noktası çok daha yüksek olacaktır. Nicola Duke, bir sonraki hedef belki 72.500 ila 73.000 $ arasında bir yerde olduğunu belirtmekte. 

Birçok göstergenin düşüş eğilimi göstermesine rağmen, Bitcoin düşüşü reddetti ve bu da grafiği yükselişe geçmeye zorladı. Şu anda devam eden bir bitcoin fiyatı rallisi var diyebilmek için günlük kapanış 58.500 $ seviyelerinin üzerinde gerçekleşmelidir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here