Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Fiyatı Dakikalar için 3000$ Düştü. 600 Milyon Dolarlık Tasfiye Gerçekleşti.

Bitcoin Fiyatı Dakikalar için 3000$ Düştü. 600 Milyon Dolarlık Tasfiye Gerçekleşti.

0
Bitcoin Fiyatı Dakikalar için 3000$ Düştü. 600 Milyon Dolarlık Tasfiye Gerçekleşti.

Hem uzun hem de kısa pozisyonların 600 milyon dolar değerinde, Bitcoin‘in fiyatı düştüğü ve dakikalar içinde yaklaşık 3.000 dolar değer kaybettiği için dakikalar içinde tasfiye edildi.

Bitcoin, bugünkü Avrupa sabah ticaret seansında ani bir çöküş yaşadı ve bir saatten daha kısa bir sürede dolar değerinin yaklaşık 3.000 $ ‘ını kaybetti. Neredeyse her zaman olduğu gibi, bu durum tüm piyasada ciddi bir tasfiye dalgasına neden oldu ve 600 milyon dolardan fazla kaldıraçlı pozisyon silindi.Geçtiğimiz saatte veriler , hem uzun hem de kısa olmak üzere 600 milyon doların üzerinde tasfiye olduğunu gösteriyor .

Tasfiyelerin ezici çoğunluğu, toplam tutarın yaklaşık% 95’ini oluşturan uzun pozisyonlardı.

Binance Futures , kullanıcılar ve hacim açısından dünyanın önde gelen türev borsası olduğu için , neredeyse her zaman geçerli olan Binance öncülük ediyor.

En büyük tek tasfiye emri Huobi’de gerçekleşti. Bu, 14 milyon doların üzerinde bir BTC siparişiydi.

Yukarıdakilerin tümü, Bitcoin’in ani çöküşünün ardından gerçekleşti.

TradingView’in aşağıdaki BTC / USD Grafiğinde görüldüğü gibi, kripto para birimi 25 dakika içinde yaklaşık 3.000 $ düştü.

Tradingwiev BTC/USD

Bu, Bitcoin imrenilen 60.000 $ işaretinin üzerine çıkmaya çalışırken gerçekleşti.Ne yazık ki, kripto para birimi bunu yapamadı ve 57.000 $ ‘ın altına düştü. Bununla birlikte, BTC kayıpların bir kısmını geri kazandığından ve şu anda yaklaşık 58.000 $ ‘dan işlem gördüğü için düşüş hızlı bir şekilde satın alındı.Bununla birlikte, tüm kripto para birimleri Bitcoin’in ayak izlerini takip ederek tüm piyasa bir darbe aldı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here