Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 10800 $ ‘ı Yeniden Test Edecek mi?

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 10800 $ ‘ı Yeniden Test Edecek mi?

0
Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 10800 $ ‘ı Yeniden Test Edecek mi?
  • Bitcoin fiyat tahmini, fiyattaki başka bir artış için güçlü geliyor.
  • Bitcoin fiyatı 10800 $ ‘ı yeniden test ediyor, ancak ayakta kalamıyor.
  • Piyasa duyarlılığı, güçlü bir satın alma konumunda duruyor.
  • Analist, kralın yükselmeden önce bir düşüşten korktuğu için hala titrek olduğuna inanıyor.

Kripto para biriminin kralı Bitcoin BTC, daha önce tahmin edildiği gibi BTC 11.000 $ ‘lık en yüksek seviye için bir koşu yaptı ancak 10800 $ işaretinde geriledi. Kripto para biriminin kralı bir noktada 10860 $ ‘a kadar yükselmeyi başardı, ancak yeni zirveyi sürdüremedi. Yazım sırasında 10740 dolardan 10695 dolara bir ani düşüş gözlemlendi, ancak 10700 dolarda güçlü bir destek bulundu ve kripto para biriminin kralı ayakta kaldı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Bitcoin fiyat tahminleri, Bitcoin fiyatı 10700 $ ‘a yükseldikten 12 saat sonra 10640 $ seviyesine gerilediğinden, mevcut mücadelenin sonucu konusunda oldukça sarsıldı. Ancak, 10700 $ ‘da bulunan mevcut destek seviyesinin yakında 10800 $’ a yeniden test için güçlü bir temel haline gelebileceği görülüyor.

Bitcoin piyasa duyarlılığı

Grafik modellerinin önerdiğine rağmen, Bitcoin fiyat tahminleri büyük ölçüde piyasa duyarlılığına bağlıdır, tüccarlar insandır. Duygular, balina hareketi ve son COVID salgını gibi küresel sorunlar ile birlikte Bitcoin fiyat hareketinde hayati bir rol oynamaktadır. Trading View teknik piyasa duyarlılığı verilerine göre Bitcoin yazılırken güçlü bir satın alma duygusu yaşanıyor. Genellikle iyi bir satın alma puanı, arz ve talep esaslarına göre daha yüksek fiyatlara dönüşür, talep artar ve fiyatlar yükselir.

Öte yandan, Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi de 49 puanla satış bölgesine doğru güçlü bir nötr pozisyonun düştüğünü gösteriyor. Birleştirilen iki duyarlılık göstergesi, kripto para biriminin 10700 $ seviyesinde güçlü bir destek bulmuş olabileceğini açıklıyor. Günlük tüccarların bu destek seviyesinde yatırım yapması ve fiyatta beklenen artışa göre alım satım hareketlerini yapması muhtemeldir.

Bitcoin fiyat tahmini

Trading View analisti PennyBagsCapital, fiyattaki artış konusunda iyimser, ancak hafif bir bükülme ile. Sermaye, piyasadaki mevcut belirsizlik göz önüne alındığında, çok beklenen yıllık yüksek seviyelere çıkmadan önce kralın anter düşüşe geçeceğine inanıyor.

Bitcoin fiyat tahmini Sermaye cryptocurrency kralı giderek artmaktadır ancak hala $ 13000 seviyelerine uygun bir yükselişi önce başka damlasına içine yakınlaşma muhtemeldir zayıflıklarını gösteriyor açıklar. Analistin açıkladığı gibi,

Bitcoin son zamanlarda Bull dostu için çok uzaktı ve eğer bahse girmem gerekirse, zamanla basılan ayı sapmasını sıfırlamak için 7100 $ ‘a aşağı doğru bir hareket göreceğimizi düşünüyorum.

Penny Çanta Sermaye

Analist, ayrışmanın, kalan zayıf eller ne olursa olsun, sıyrılmak için yeterli paniğe neden olabileceğini ileri sürüyor. Sadece sarsıldıktan sonra, 11465 $, 12689 $ ve 13877 $ ‘da beklenen yeni yüksek seviyelerin grafiklerde ortaya çıkması bekleniyor. Aynı beklenen yüksek değerler, yazı yazıldığı sırada güçlü direnç seviyeleri olarak hizmet ediyor.

En güçlü destek 10687 $ işaretinde bulunuyor. Bunun altında, kripto para biriminin kralı korkulan 7357 $ işaretinde ve ardından 6813.24 $ işaretinde desteğe sahip. Analistin açıkladığı gibi, herhangi bir Bitcoin fiyat tahminini kör bir gözle takip etmek için “aptal olmayın” her zaman olduğu gibi ihtiyatlı ticaret tavsiye edilir .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here