Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Düşüyor Analist 300 Bin Dolar Potansiyeli Olduğunu İdda Ediyor

Bitcoin Düşüyor Analist 300 Bin Dolar Potansiyeli Olduğunu İdda Ediyor

0
Bitcoin Düşüyor Analist 300 Bin Dolar Potansiyeli Olduğunu İdda Ediyor

Ünlü analist ve kripto para traderlerinden olan Michaël van de Poppe, Bitcoin’in mevcut boğa döneminde BTC fiyatının 300.000 $ ‘a kadar çıkabileceğini açıkladı.

26 Bin abonesine çektiği video ile neden Bitcoin 300,000 Dolara çıkacağını detaylı bir şekilde anlattı.

Bazı püf noktalardan bahsetti ve Bitcon Tahminin 300,000 dolar olacağını söylüyor.

“Bu noktada insanların büyük çoğunluğunun beklediği şey, yani yaklaşık 100.000 ila 200.000 dolarlık bir şey, insan psikolojisi veya piyasa psikolojisi ve piyasa döngüleri göz önüne alındığında, muhtemelen tersine kırılacak. Tarihe geri dönerseniz, 2015, 2016’da bir boğa koşusunun gerçekleşmesini bekleyen insanların, Bitcoin başına fiyatının 20.000 dolarlık bir fiyat seviyesinde asla bahis yapmayacaklarını biliyorsunuz. “

Van de Poppe, bir patlama döngüsünden geçerken piyasaların mantıksız olma eğiliminde olduğunu vurguluyor. Örnek olarak Apple’ın hissesini (AAPL) kullanıyor. Tüccara göre, AAPL herhangi bir gerçek düzeltme olmaksızın dot-com balonundan kurtulduktan sonra sürekli olarak hızlandı.

Piyasa düşüşündende bahseden ünlü analist Poppe, Bitcoin’nin düzeltmesiz yukarı çıktığını ve bir yerde mutlaka düzeltmeye gireceğinide vurguluyor. Bu düzeltme Yüzde 20 oranında olabilceğini söylüyor.

“Bir şey çalışmaya başladığında, FOMO varlığa geldiğinde ve fiyat yükseldikçe büyük olasılıkla tekrar büyük bir yeniden giriş yapamayacaksınız, bu da aslında son Bitcoin çalıştırmasında da gördük. Bitcoin, önemli bir düzeltme olmadan BTC fiyatı 10.000 dolardan 40.000 dolara yükseldi. Elbette, bir noktada gerçekleşecek olan % 30’luk bir düzeltme var, bu da 26.000-28.000 $ ‘a düşeceğimiz anlamına gelebilir. Kim bilir? Ancak yine de 20.000 ABD Doları veya 14.000 ABD Doları alanlarından önemli ölçüde yüksek. “

Van de Poppe, Bitcoin’in günümüz şartlarında daha az tanındığını ve ileri dönemlerde herkes tarafından benimsenip tanınacağını inanıyor. Bu sebepten dolayı Bitcoin için 300,000 Dolarlık bir fiyatın uygun olduğunu söylmektedir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here