Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) Yorumları: Max Keizer, Bitcoin’i 2021’de 200.000 $ Dolar Olacağını İdda Ediyor

Bitcoin (BTC) Yorumları: Max Keizer, Bitcoin’i 2021’de 200.000 $ Dolar Olacağını İdda Ediyor

0
Bitcoin (BTC) Yorumları: Max Keizer, Bitcoin’i 2021’de 200.000 $ Dolar Olacağını İdda Ediyor
  • Max, Bitcoin’in yakında Altın’a karşı ciddi bir rekabet oluşturabileceğini düşünüyor.
  • Bitcoin, yaklaşan ekonomik krizin ortasında daha fazla dikkat çekecek.

Bitcoin, fiyat rekorlarını kırmaya ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye devam ederken art arda galibiyetler elde ediyor. Son birkaç hafta içinde, kripto yeni bir rekor kırmak için önceki 20.000 $ ‘lık ATH’yi geçti. Şu anda BTC , 40 bin doların biraz altında işlem görüyor.

Muhtemelen hafta içinde Bitcoin 41,950 Dolarlık ATH’sini (tüm zamanların en yüksek seviyesi) tekrar aşması bekleniyor.

Pek çok insanın Bitcoin’in geleceği hakkında spekülasyon yaptığını idda ediyor bu bir kripto aldatmacasıdır. Bir Max Keizer’e göre, BTC tahmini, yıl sonuna kadar 200.000 $ ‘a ulaştığını görebilecek ciddi bir yükselişe doğru gidiyor. Max, Stansberry Research’ün ev sahipliği yaptığı bir röportajda fikirlerinin bilinmesine izin verdi .

Bitcoin Altını Yakalıyabilir mi?

Görüşme sırasında Max, Bitcoin’in yükselen fiyat hareketinin piyasa değerini Altına’a rakip olacak şekilde büyük ölçüde artırabileceğini belirtti. 200.000 $ ‘dan BTC , yaklaşık 4 trilyon $’ da harika bir piyasa değeri olacağını bildirdi. Bu, Altının piyasa değerinin yarısı bile olmasa da, Altın için ciddi bir tehdit oluşturacak ve madeni paranın rakipsiz gücü konusunda zaten büyüyen misyonu pekiştirecektir.

Aslında, birçok kişi BTC’nin Altının pazar payını gölgede bırakacağına ve nihayetinde değer deposu için nihai varlık olarak en üst sırayı alacağına dair ciddi beklentilerini dile getirdi . Bu olursa, BTC Altına karşı üstünlük savaşını kazanmış olacak.

Önümüzdeki Ekonomik Kriz

Bu sonuca katkıda bulunacak faktörlerden biri, en azından Max’e göre, başlamak üzere olan kaçınılmaz küresel ekonomik krizdir. Birincisi, trilyonlar basıyorlar çünkü mevcut fiat enflasyonu için merkez bankaları suçludur. itibari para birimi ve dolaşıma enjekte ediliyor. Bu, fiat para birimlerinin Bitcoin ve diğer kriptolara karşı değer kaybetmesine neden oldu. Sonuç olarak, insanlar servetlerinin değerini korumak için güvenli bir sığınak olarak Kripto Kralı’na döndüler.

Bitcoin Geleğe Işık Tutacak

Şiddetli bir küresel ekonomik kriz ortaya çıkarsa, insanlar kripto para karşılığında fiat’ı tamamen terk ettikçe Bitcoin daha da popüler hale gelebilir. Bu durum, kripto topluluğunun önde gelen çeşitli isimleri tarafından öngörülmüştür.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here