Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) Yatırımcıları İçin 4,200 Dolar “Büyük Fırsat” Olabilir

Bitcoin (BTC) Yatırımcıları İçin 4,200 Dolar “Büyük Fırsat” Olabilir

0
Bitcoin (BTC) Yatırımcıları İçin 4,200 Dolar “Büyük Fırsat” Olabilir

Bitcoin (BTC) Firsat Verirmi 4200$’ Alim Yapmaya

Bitcoin bugün yükselmeye devam edebildi ve hisse senedi piyasasında devam eden toparlanma, Bitcoin’in geçen hafta ilk kez gerçekleşen momentumu daha da 5.000 $ ‘lık bölgeden 6.900 $’ a çıkardığında daha da artırmasına izin verdi.

Kıyaslama kripto para birimi şu anda bu yüksekleri yeniden test etmeye çalışıyor, ancak boğaların bu seviyeyi aşacak kadar güçlü olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

Önde gelen bir analist, uzun vadede Bitcoin üzerinde yüksek derecede boğa olmasına rağmen, dikkate değer bir satın alma baskısı elde etmeden önce 4.000 doların altındaki bölgeyi hedefleyeceğine inanıyor.

Bitcoin, Analistler İçin 7.000 Dolar Önemli Direnç

Bitcoin şu anki 6.560 $ fiyatında% 5’in üzerinde işlem görüyor ve bu da son rallisinden hemen önce belirlenen günlük en düşük yaklaşık 6.000 $ ‘dan dikkate değer bir tırmanışa işaret ediyor.

Bu yükseliş trendi, kripto para için 6.000 $ üst bölgesinde sahip olduğu ağır direnci bir kez daha test etmesine izin verdi ve kripto bu seviyede hafif bir gerilemeye yol açtı.

Yakın vadede, analistler BTC’nin bu kilit direncin üstesinden gelememesinin yakın vadede onun için korkunç bir işaret olabileceğine inanıyorlar.

Twitter’da bir başka popüler kripto para birimi analisti olan UB, son bir tweet’te Bitcoin’in yakın vadede önemli ölçüde düşmesine neden olabilecek bir “halı çekme” görmeye hazır olduğuna inandığını açıkladı.

“BTC – Üç kez duraklama baskını. Gün için yüksek imo. Bu bir halı çekme için ayarlanmıştır. En düşük değerleri ~ 6.150 dolardan aldıktan sonra reaksiyonu izlemeye değer. Orada ne olduğuna bağlı olarak kısa süreliğimi kapatabilirim. Düşükleri SFP’ye getirememe ve gözlerim 5.9 bin dolar ”dedi.

BTC, Bu Seviyeye Ulaşana Kadar Önemli Bir Boğa Güreşi Görmeyebilir

Twitter’da saygın bir kripto para birimi analisti olan Crypto Michaël, son bir tweet’te Bitcoin’in bir sonraki önemli boğa koşusunu kıvılcımlamak için yeterli destek bulabilmesi için 4,200 dolar test edebileceğine inandığını açıkladı.

“Kısa dönem; Yüksek volatilite görüyor olabiliriz ve seviyeleri 4,200 $ veya 4,800 $ olarak test ediyor olabiliriz. Uzun vadeli; Her yerde hangi önlemlerin alındığını bilerek kripto ve emtialar hakkında daha fazla yükselemem. Bu düşük seviyeler sadece büyük fırsatlar. Bence ”diye açıkladı.

Bitcoin, 6.000 $ ‘lık bölgede karşı karşıya olduğu direnci geçemezse, orta-uzun vadeli görünümü fiyat perspektifinden inanılmaz derecede parlak olmasına rağmen, önemli ölçüde daha da aşağı yönlü görmesi muhtemeldir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here