Bitcoin (BTC) İçin Bu İşaretler Yükseliş İşareti

Son haftalar Bitcoin İçin hareketli geçiyor. Son haftada 2 defa 10.000 Dolar Seviyesini test ettikten sonra Bitcoin 9200 Dolara Geri Düştü.

Bazı analistler bu BTC psikolojik direnç seviyesi olan 10000 Dolar’ı artık bir ayı dönüşü olarak görüyor.

Bunlar yazarkende teknik anlamda parçaları birleştirdiğimiz zaman Bitcoin’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini geçebileceğinide gördük.

Bitcoin (BTC) Yükseliş Sinyali Veriyor

 Ünlü analist Philip Swift tarafından  paylaşılan verilere göre , aynı zincir üstü metriğin bir yıllık hareketli ortalaması üzerinden günlük olarak yayınlanan BTC’nin USD değeri olan Puell Multiple önemli bir bölgeye ulaştı.

Son sekiz yıldaki diplere baktığımız zaman Bitcoin (BTC) için yeni hamleler beklemek mantıksız değildir.

BTC bu yıl 3.700 dolara düştüğünde, herkes bitti demiştı ve tekrar yükselmişti. Bitcoin 2018 yılında 3150 Doları görmeden önce 20 000 Dolarlık zirveyi görmüştü.

Bu tarihsel emsal, Bitcoin’in  yarıya inen bir dibe yaklaştığını  ve uzun vadeli bir yükselişe başlamak üzere olduğunu gösteriyor.

Bitcoin Grafiğinde Güçlü İşaretlet

 Butik yatırım fonu Alice Capital’in bir ortağı olan Alex Fiskum’a göre , Bitcoin’in piyasa hissi ve tüccarların pozisyonu “bunun nefret edilen bir miting olduğunu gösteriyor”.

Yani, çoğu yatırımcının hamle gelmeden ortaya çıkmayacağını söylüyor.

Eski bir Goldman Sachs ortağı olan kripto para fonu The Spartan Group’un ortağı Kelvin “SpartanBlack” Koh  bu düşünceyi tekrarladı .

Fiskum’un analizine işaret eden bir mesajda, Bitcoin yatırımcılarının, piyasa piyasası, göreceli güç endeksi ve piyasa katılımcılarının çoğunun hala ayakta kaldığını gösteren noktalarda “hala biraz riskli” olduğunu düşündüğünü yazdı.

Bu faktörler, Bitcoin’in boğa trendinin daha bitmediğini, alıcıların devreye girmesi durumunda önümüzdeki aylarda Bitcoin’nin yukarı yönlü toparlanması için zaman olduğunu gösteriyor.

BİTCOİN (BTC) Arz Talep Artması

Bu güçlü teknik ve zincirleme işaretlere ek olarak, analistler kripto para birimine olan talebin arttığını ve ilerlemeye devam edeceğini söylüyor.

Kripto alanını yakından takip eden bir ekonomist olan Alex Kruger, son zamanlarda efsanevi makro yatırımcı Paul Tudor Jones’un Bitcoin’e desteğini açıklamasıyla, bu alan için “artan talep” in “geldiğini” kaydetti:

“Paul Tudor Jones mektubu, bitcoin hakkında şimdiye kadar yazılan tek en boğa şey ve Tudor’un kendisinden geldi. Bunu bir oyun değiştirici olarak görüyorum. Birçok makro yatırımcının takip edeceğini düşünün. Görev değişiklikleri ve işe alım zaman alıyor, ”diye açıkladı analist.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,132.00 $
30,132.00 $
0.5%
ethereumEthereum
2,046.08 $
2,046.08 $
0.49%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.17%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.11%
binance-coinBNB
299.34 $
299.34 $
0.79%
xrpXRP
0.422781 $
0.422781 $
0.69%
cardanoCardano
0.572853 $
0.572853 $
4.83%
solanaSolana
54.60 $
54.60 $
3.62%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.02%
polkadotPolkadot
11.03 $
11.03 $
0.27%

Benzer Haberler

/