Cuma, Ağustos 14, 2020

Bitcoin (BTC) İçin Bu İşaretler Yükseliş İşareti

Son haftalar Bitcoin İçin hareketli geçiyor. Son haftada 2 defa 10.000 Dolar Seviyesini test ettikten sonra Bitcoin 9200 Dolara Geri Düştü.

Bazı analistler bu BTC psikolojik direnç seviyesi olan 10000 Dolar’ı artık bir ayı dönüşü olarak görüyor.

Bunlar yazarkende teknik anlamda parçaları birleştirdiğimiz zaman Bitcoin’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini geçebileceğinide gördük.

Bitcoin (BTC) Yükseliş Sinyali Veriyor

 Ünlü analist Philip Swift tarafından  paylaşılan verilere göre , aynı zincir üstü metriğin bir yıllık hareketli ortalaması üzerinden günlük olarak yayınlanan BTC’nin USD değeri olan Puell Multiple önemli bir bölgeye ulaştı.

Son sekiz yıldaki diplere baktığımız zaman Bitcoin (BTC) için yeni hamleler beklemek mantıksız değildir.

BTC bu yıl 3.700 dolara düştüğünde, herkes bitti demiştı ve tekrar yükselmişti. Bitcoin 2018 yılında 3150 Doları görmeden önce 20 000 Dolarlık zirveyi görmüştü.

Bu tarihsel emsal, Bitcoin’in  yarıya inen bir dibe yaklaştığını  ve uzun vadeli bir yükselişe başlamak üzere olduğunu gösteriyor.

Bitcoin Grafiğinde Güçlü İşaretlet

 Butik yatırım fonu Alice Capital’in bir ortağı olan Alex Fiskum’a göre , Bitcoin’in piyasa hissi ve tüccarların pozisyonu “bunun nefret edilen bir miting olduğunu gösteriyor”.

Yani, çoğu yatırımcının hamle gelmeden ortaya çıkmayacağını söylüyor.

Eski bir Goldman Sachs ortağı olan kripto para fonu The Spartan Group’un ortağı Kelvin “SpartanBlack” Koh  bu düşünceyi tekrarladı .

Fiskum’un analizine işaret eden bir mesajda, Bitcoin yatırımcılarının, piyasa piyasası, göreceli güç endeksi ve piyasa katılımcılarının çoğunun hala ayakta kaldığını gösteren noktalarda “hala biraz riskli” olduğunu düşündüğünü yazdı.

Bu faktörler, Bitcoin’in boğa trendinin daha bitmediğini, alıcıların devreye girmesi durumunda önümüzdeki aylarda Bitcoin’nin yukarı yönlü toparlanması için zaman olduğunu gösteriyor.

BİTCOİN (BTC) Arz Talep Artması

Bu güçlü teknik ve zincirleme işaretlere ek olarak, analistler kripto para birimine olan talebin arttığını ve ilerlemeye devam edeceğini söylüyor.

Kripto alanını yakından takip eden bir ekonomist olan Alex Kruger, son zamanlarda efsanevi makro yatırımcı Paul Tudor Jones’un Bitcoin’e desteğini açıklamasıyla, bu alan için “artan talep” in “geldiğini” kaydetti:

“Paul Tudor Jones mektubu, bitcoin hakkında şimdiye kadar yazılan tek en boğa şey ve Tudor’un kendisinden geldi. Bunu bir oyun değiştirici olarak görüyorum. Birçok makro yatırımcının takip edeceğini düşünün. Görev değişiklikleri ve işe alım zaman alıyor, ”diye açıkladı analist.

bydinco
bydincohttp://www.blokchaintr.com
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

14BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
57TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
6,610,348
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 13 August 2020 23:18

En Son Haberler

Bitcoin’e Nasıl Yatırım Yapılır? Bitcoin Satın Alma Rehberi

Piyasa Açısından, Bitcoin hala diğer kripto varlıkların fiyat oluşumunu ve hareketini etkileyen ve yönlendiren baskın faktördür ve birçokları tarafından hükümet ve merkez bankacılığı...

PayPal ile Bitcoin (BTC) Satın Alınır mı?

Bitcoin (BTC), dünya çapında birçok ülkede birçok insanın hayatını gerçekten etkiledi. Bu yılın başlarında, PayPal hesabını kullanarak bitcoin satın almak son derece zordu. Bugünlerde,...

Litecoin Fiyat Analizi: LTC 43 $ Dolarda İşlem Görmeye Devam Ediyor

Litecoin fiyat hattı 18 Haziran'da 44 dolara yükseldi. Bir gün içinde işlem gören kripto para birimi 42.80  $ ile 43.68 $ arasında değişiyor . Pidenuze, LTC'nin yükseliş trendi göreceğine inanan...
bitcoinBitcoin
11,746.31 $
11,746.31 $
1.43%
ethereumEthereum
424.31 $
424.31 $
9.51%
rippleXRP
0.292633 $
0.292633 $
3.74%
litecoinLitecoin
57.02 $
57.02 $
4.52%
eosEOS
3.13 $
3.13 $
3.13%
tezosTezos
4.12 $
4.12 $
6.19%
chainlinkChainLink
17.07 $
17.07 $
2.96%

Benzer Haberler

Bitcoin’e Nasıl Yatırım Yapılır? Bitcoin Satın Alma Rehberi

Piyasa Açısından, Bitcoin hala diğer kripto varlıkların fiyat oluşumunu ve hareketini etkileyen ve yönlendiren baskın faktördür ve birçokları tarafından hükümet ve merkez bankacılığı...

Tone Vays Nisan’dan Beri İlk Defa Bitcoin İçin 7000 Doları Test Edeceğini Söylüyor

Eski Wall Street esnafı Tone Vays, Bitcoin fiyatının daha fazla dezavantaj görmesini bekliyor. Kısa Süre Önce atılan bir tweet'te eski Wall...

Bitcoin (BTC) Fiyatı, Ünlü Analistlere Göre Bu Sebeplerden Dolayı Düşebilir

Blockchain uzmanı Joseph Young, bu haftanın Bitcoin için ilginç olmasını bekliyor ve birkaç büyük düşüş faktörünü ortaya çıkarırken, Preston Pysh BTC'nin düşeceğini...