Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) Göstergeleri, 2016’daki Gibi Görünüyor

Bitcoin (BTC) Göstergeleri, 2016’daki Gibi Görünüyor

0
Bitcoin (BTC) Göstergeleri, 2016’daki Gibi Görünüyor

Yakın zamanlardaki, Bitcoin (BTC) için en yüksek fiyat tahminleri yapılan süper analizlerle pekiştirildi. Bu konuda Delphi Digital raporlarıyla ilgi odağı oluyor.

Dijital varlık danışmanlıklarından biri olan Delphi Digital, son Bitcoin yarılanma state 2020 raporundan ilham verici işler ortaya koydu.

Bitcoin Göstergeleri: Borsalar, Cüzdanlar, Balinalar

Delphi Digital‘deki uzmanlara göre, Bitcoin’in (BTC) mevcut manzarasını üç faktör belirler:

Her şeyden önce, Bitcoin (BTC) kripto para birimi borsalarında hareket ediyor. Birden fazla gözaltı çözümü de amiral gemisi kripto para birimlerinden anlamlı bir giriş yaşıyor.

Dahası, en zengin Bitcoin (BTC) cüzdanları bir birikim aşamasından geçiyor.

Bu sonuçlar, Bitcoin (BTC) ve farklı boyutlardaki cüzdanların tahsisine ilişkin verilere dayanmaktadır. Delphi Digital raporunda Glassnode ve Coinmetrics istatistikleri kullanıldı.

Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş İşaretleri

Çalışmanın sonuçları üzerine konuşan Delphi Digital‘in Kurucu Ortağı Yan Liberman Bitcoin (BTC) yükseliş göstergelerini vurguladı.

Bu sadece zincirleme metrikler için değil, aynı zamanda analist için inanılmaz derecede olumlu görünen makro yatırımcıların hissi için de geçerlidir:

Tutucu taban, yeni talebin fiyat üzerindeki etkisini en üst düzeye çıkarmak için iyi bir konumdadır. Makro zemini ve PTJ benzeri yatırımlar / onaylar ile birleştirilmesi, BTC’yi boğmamayı zorlaştırır.

En seon yazılarımızda da yazmıştık, milyarder Paul Tudor Jones, net değerinin yaklaşık% 2’sini Bitcoin’e tahsis ederek kripto para piyasasını heycanlandırdı.

Bu yazıyı yazdığımızda 7 Mayıs Günü Bitcoin 10.000 Dolar Seviyelerini Görmüştü.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here