Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) Fiyatı, Ünlü Analistlere Göre Bu Sebeplerden Dolayı Düşebilir

Bitcoin (BTC) Fiyatı, Ünlü Analistlere Göre Bu Sebeplerden Dolayı Düşebilir

0
Bitcoin (BTC) Fiyatı, Ünlü Analistlere Göre Bu Sebeplerden Dolayı Düşebilir

Blockchain uzmanı Joseph Young, bu haftanın Bitcoin için ilginç olmasını bekliyor ve birkaç büyük düşüş faktörünü ortaya çıkarırken, Preston Pysh BTC’nin düşeceğini düşünüyor.

Ünlü Bitcoin uzmanı ve köşe yazarı Joseph Young, Young’ın ilginç olacağını söyleyen bu hafta Bitcoin fiyatını etkileyebilecek birkaç büyük faktörü paylaştı.

Bu arada, BuffettsBooks.com’un kurucusu, Preston Pysh ve Blockware Madencilik CEO’su Matt D’Souza, yaklaşmakta olan zorluk ayarlaması nedeniyle Bitcoin’in 9.000 $ seviyesinin altına düşmesini bekliyor.

Bu iki kripto etkisi, bunun daldırma için mükemmel bir fırsat olacağını iddia ediyor.

Bitcoin Bu Hafta Ne Yapacak 15 Haziran

Joseph Young, bu hafta Bitcoin’i aşağı çekmesi muhtemel birkaç önemli faktörü saydı. BT’de başkaları tarafından da bahsedilen bunlardan biri, BTC.com web sitesine göre bir gün içinde yüzde +16,25’e yaklaşan Bitcoin zorluk ayarlaması.

Young, bu zorluk ayarının Ocak 2018’den bu yana muhtemelen en büyük ayar olacağını söylüyor. Diğer düşüş faktörleri, büyük 10.500 $ direnç seviyesindeki reddetme, 8.900 $ seviyesindeki güçlü alım talebi ve büyük bir düşüş üçlüsüdür.

Bitcoin’in 9000 Dolar Altına Düşmesi Bekleniyor

Yaklaşan BTC zorluk ayarlaması ve Bitcoin fiyatını etkileyip etkilemeyeceği hakkındaki görüşlerini paylaşırken, Blockware Mining’in CEO’su Matt D’Souza, Bitcoin’in önümüzdeki iki hafta içinde çok fazla baskı yapacağını tweetledi.

Fiyatın 9.500 doların altına düşmesini bekliyor. Ayrıca 9.000 ila 7.600 dolar aralığının birikim için mükemmel fiyatlar sunacağını da yazdı.

BuffettsBooks.com’un kurucusu Preston Pysh de benzer bir görüş tweetledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here