Home Analiz Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Yükselişe Kaldığı Yerden Devam Edebilir

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Yükselişe Kaldığı Yerden Devam Edebilir

0
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Yükselişe Kaldığı Yerden Devam Edebilir
Bitcoin Fiyat analizi
  • Küresel Borsalar Büyüme Yolunda Devam Ederse Bitcoin’de Yükselişe Devam Edebilir.
  • BTC / USD kendini daha iyi savunabilmesi için 7.150-7.200 $ arasında tutunması gerekiyor.

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizinize girmeden önce Küresel Koronavirüsünün Dünya üzerindeki etkisi gitgide artıyor ve normal küresel borsalarda bunun etkisini görebiliyoruz. Tabiki Bu krizden Bitcoin ve kripto paraların etkilenmemeside imkansızdır. ABD borsası, COVID-19 salgınının ekonomik sonuçlarıyla tetiklenen büyük bir çöküşün ardından toparlanma yolunda gibi görünüyor.

Ne krizi? Alman medya kuruluşu WELT’in yazarı Holger Zschaepitz, FANGMAN’ın (Facebook, Amazon, Netflix, Alfabe, Microsoft, Apple, Nvidia) 5.53tn, ATH’nin 5.95tn’ın sadece% 7’sinin altında toplam pazar değeri olan Holger Zschaepitz, Twitter’da yazdı.

Bu yazıda kriz olmadığının altını çizmekte olan yazar aslında bu hareketin şişirme bir piyasa olduğunu daha görmemektedir. Şüphesiz koronavirüs etkisi azalmasıyla beraber piyasaların da düzelmesi uzun sürmez.

BTC / USD Teknik Analiz

Şuanda, BTC / USD fiyatı 7,070 $ ‘dan alınıp satılıyor, şu sıralar buralarda işlem görüyor devamlı.İlk Kripto para olan Bitcoin 7.000 doların üzerine tutunmayı başardı; ancak, diğer yükseliş bir sonraki güçlü direnç olan 7.150 $ – 7.200 $ Geçmesi gerekiyor. Bu bariyer, Şubat ayının en yükseğinden gelen aşağı yönlü hareket için% 50 Fibo geri çekilmesi ile oluşturuldu ve hafta sonu BTC iyileşmesini durdurdu. Yoldan çıktıktan sonra, yukarı tarafın bir sonraki odak noktası 7.500 dolara çekilecek.

Aşağı tarafa yöneldiği zaman ise BTC fiyatı 7.000 $ Dolar civarında bir desteğimiz bulunmaktadır, bunu günlük SMA50 (şu anda 6.880 $ ‘da) takip eder. ve daha aşağısıda % 38.2 Fibo geri çekilmesini içeren 6.500 $ – 6.400 $ alanını kapsayacak şekilde genişletilebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here