Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin (BTC) Boğa Sezonu Ne Zaman Bitecek? Ben Armstrong Cevapladı

Bitcoin (BTC) Boğa Sezonu Ne Zaman Bitecek? Ben Armstrong Cevapladı

0
Bitcoin (BTC) Boğa Sezonu Ne Zaman Bitecek? Ben Armstrong Cevapladı

Kripto analisti ve tüccarı Ben Armstrong, Bitcoin boğa doneminin sona ereceğine inandığı tarihi açıklıyor.

Sektörde BitBoy Crypto olarak bilinen Armstrong, 635.000 abonesine Bitcoin’in henüz mega boğa koşusu ile bitmediğini, ancak BTC sahiplerinin finaline hazırlıklı olması gerektiğini çünkü lider kripto parasının düştüğünde hızlı bir şekilde düşeceğini söylüyor.

Bitcoin Satın Al

Artık Bitcoin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

“2018’de sayısız insanın başına geldi… Portföyümün büyüdüğünü ancak tamamen yok edildiğini izledim.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Neden? Çünkü o zamanlar piyasa psikolojisini anlamıyordum. En heyecanlı noktanızın tam o anda çöktüğünü anlamadım. En çok satmak istemediğiniz o anda, buradan çıkmak akıllıca bir harekettir. “

Ben Armstrong BTC Boğa Sezonunun Bitiş Tarihini Açıklıyor, Bitcoin’in bu döngüyü tam olarak ne zaman tamamlayacağını bilmenin imkansız olduğunu kabul ederken, bunun iki haftalık belirli bir süre içinde olacağına inandığını ortaya koyuyor.

“Kripto döngüsündeki en parabolik ralli geçen ayın en sonunda geliyor. Ama olay şu – ne zaman olduğunu biliyorum.

Bitcoin (BTC) Boğa Sezonu Ne Zaman Bitecek?

Bitcoin boğa sezonunun tam olarak ne zaman biteceğini biliyorum ve evet, bunu tam olarak o gün yapamam, ne zaman bitmesi gerektiğini bilmeliyiz. Bir veya iki hafta önce veya sonra bitebilir, ancak Eylül ayının sonuna doğru iki haftalık bir dönem tam olarak çıkmanız gereken zamandır.

Armstrong, tahminini TradingView’de veri üreten bir grup olan TradingShot tarafından oluşturulan bir grafik olan Golden Bull Cycle Ratio’dan aldığını söylüyor.

Grafik, gelecekteki boğa döngülerinin ne kadar süreceğini tahmin etmek için geçmişin Bitcoin boğa döngülerine dayanıyor.

Gördüğünüz gibi, önceki iki döngüde, boğa koşusunun iki farklı bölümü arasındaki haftalık şamdanlarda tam olarak% 51-49 oranında bir oran vardı.

Boğa koşusunun% 51’i, pazarın altından üretilen her 210.000 blokta gerçekleşen Bitcoin yarılanmasına kadar sürer. Boğa koşusunun % 49’u, yarılanma tarihinden piyasanın en tepesine kadar sürer.

Bu tarihler üzerinde çalıştığınızda, 2020 yarılanma günü olan 11 Mayıs’tan 504 gün sonra… Bu size 28 Eylül tarihini verir. ”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here