Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Boğaları Devam Ederken BTC Cüzdanları Büyümeye Devam Ediyor

Bitcoin Boğaları Devam Ederken BTC Cüzdanları Büyümeye Devam Ediyor

0
Bitcoin Boğaları Devam Ederken BTC Cüzdanları Büyümeye Devam Ediyor

Bitcoin’in fiyat hareketi, son birkaç gün boyunca oldukça durgun kaldı ve boğalar ilk denemede 40.000 $ ‘ın üzerinde bir kırılmayı katalize edemedi.

Buradaki satış baskısı oldukça önemli olmaya devam ediyor ve bu seviyenin sıkıca üstüne çıkıp çıkamayacağı orta vadeli trendin tonunu belirleyebilir.

Teknik açıdan bakıldığında, Bitcoin’in kısa vadeli görünümü, altcoinler arasındaki yükselişe rağmen şu anda daha düşük hareket ettiği için biraz belirsizliğini koruyor.

Yakında piyasa üzerindeki hakimiyetinin bir kısmını geri kazanabilir ve yükselebilir, ancak 40.000 $ ‘lık direnç büyük bir engel olmaya devam ediyor.

Bir zincir içi analist, şu anda birikim adreslerinde yani walletlerde tutulan yaklaşık 3 milyon BTC’nin geçtiğimiz yıl % 17 arttığını belirtiyor. Bu, kripto için temel bir yükseliş işaretidir.

Bitcoin , son birkaç gün ve hafta boyunca ciddi bir ivme kazanmak için mücadele ediyor ve satıcılar 40.000 $ civarında büyük bir direnç oluşturuyor.

Kripto, geçtiğimiz hafta belirlenen 30.000 $ ‘lık en düşük seviyesinden güçlü bir toparlanma kaydetti, ancak o zamandan beri görülen v şeklindeki iyileşmenin yeni bir büyüme dalgasını tetiklemek için yeterli olup olmadığı büyük ölçüde belirsizliğini koruyor.

Bir zincir içi analist, teknik belirsizliğe rağmen Bitcoin’in temelde yükselişe geçtiğini belirtiyor. Bitcoin biriktirme adreslerinde sürekli bir artışa işaret ediyor ve bunun sürekli büyümenin yakın olduğunu gösterdiğine dikkat çekiyor.

Bitcoin Fiyatı 40,000 Dolarlık Direnc Testi Sonrası Düştü

Yazım sırasında, Bitcoin $ 37.120 bugünkü fiyata üzerinden % 5 aşağı işlem görüyor. Bu, dün vurulan son 40.000 $ ‘lık en yüksek seviyesinden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Buradaki satış baskısı şu an için aşılamaz durumda ve devam eden herhangi bir dezavantaj tüm pazar için ciddi olabilir.

BTC, Tutan Cüzdan Sayısı Büyüyor

Şu anda Bitcoin’in büyümesini destekleyen bir yükseliş eğilimi olan sabit BTC cüzdanları , gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Bu, şu anda 2,7 milyon hareketsiz BTC cüzdanlarda bulunuyor “biriktirme adreslerinin” sayısı ile açıklanmaktadır.

“Biriktirme adreslerinde 2,7 milyon $ BTC tutuluyor – bu geçen yıl % 17’lik bir artış. Bunlar, en az 2 gelen işlem almış ve hiç para harcamamış adreslerdir. Madenci ve takas adresleri hariçtir, ” analist böyle açıklıyor .

Bu model devam ederse, Bitcoin’e nihayetinde uzun vadede önemli ölçüde daha fazla yükseliş görmesini sağlayabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here