Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin Balinası Coinbase’den 14.892 BTC’yi Sadece 560 Dolara Transfer Etti

Bitcoin Balinası Coinbase’den 14.892 BTC’yi Sadece 560 Dolara Transfer Etti

0
Bitcoin Balinası Coinbase’den 14.892 BTC’yi Sadece 560 Dolara Transfer Etti

Yaklaşık yarım milyar dolarlık BTC’lik bir hareket, buda kripto ile uğraşanlar için çok büyük bir servet.

Zengin bir Bitcoin balinası, ABD merkezli kripto borsası Coinbase’den 483.449.307 $ değerinde 14.892 BTC’yi transfer etti.

İşlem başlangıçta Whale Alert olarak bilinen otomatik blok zinciri izleme aracı tarafından görüldü .

En son blok araştırmacısı verilerine göre, balina , devasa kripto hazinesini 375 BTC’den bir BTC’den tek bir cüzdana kadar değişen değerlere sahip bir dizi işlemle gönderdi . Transferin maliyeti 0,01662714 BTC veya yaklaşık 560 $.

BitInfoCharts , büyük kripto balinasının ilk olarak gönderen cüzdanı 1 Aralık 2018’de yarattığını ortaya koyuyor . Zamanla, cüzdan kayda değer 51’inci en zengin adres olma yolunda önemli miktarda BTC aldı.

On-zinciri analisti ve blockchain istihbarat firması CryptoQuant Ki Genç Ju CEO’su diyor BTC bir kripto vesayet platforma Coinbase uzaklaşmıştır.

“Büyük Coinbase çıkışları. 32.400 $ ‘dan 15.000 BTC . İşleme bakıldığında, yalnızca devam eden işlemleri olan saklama cüzdanlarına gitti. Kurumsal yatırımcılardan OTC (tezgah üstü) anlaşmaları olması muhtemeldir. Bunun en güçlü yükseliş sinyali olduğuna inanıyorum. “

Ki Young Ju , neden borsalardan büyük BTC çıkışlarını yükseliş göstergesi olarak gördüğünü açıklayan bir başlıktan alıntı yapıyor.

“Aksi takdirde, işlem hacimleri borsa dışı cüzdanlardan geliyor. Fiyat nihayetinde borsalarda belirlendiğinden, devasa borsa dışı işlem hacmi yükseliş sinyali olarak kabul edilir. Bu işlemler OTC anlaşmalarını içerir. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here