Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bitcoin ATH Yaklaşık 65 Bin Dolar Ethereum 2400 Dolar

Bitcoin ATH Yaklaşık 65 Bin Dolar Ethereum 2400 Dolar

0
Bitcoin ATH Yaklaşık 65 Bin Dolar Ethereum 2400 Dolar

Bitcoin olarak bir başka rekor gün, önceki ATH’sini paramparça etti ve 65.000 $ ‘dan yeni bir günü işaretledi. ETH, ADA ve DOGE, ATH’lerini geçti.

Tam olarak bir ay sürdü, ancak Bitcoin nihayet dün önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı ve o zamandan beri geriye bakmadı. Bununla birlikte, çoğu altcoin daha da arttığından, Ethereum 2.400 dolara dokunduğu ve XRP’nin 2 dolardan düştüğü için egemenliği düşmeye devam ediyor.

Bitcoin’in 65.000 Dolarlık Son ATH’si

Birincil kripto para birimi bir süre 60.000 $ ‘ın altında kaldı. Üstüne çıkma girişimlerinin çoğu, fiyatını güneye sürükleyen şiddetli retlerle karşılandı. Bununla birlikte, son birkaç gün içinde BTC nihayet kontrolü yeniden ele geçirdikçe durum değişti .

Bir veya iki gün boyunca 60.000 $ ‘ın üzerinde durduktan sonra, topluluk bir sonraki ayağın ne zaman geleceği konusunda spekülasyon yaptı ve varlığı 61.800 $’ ın üzerinde yeni zirvelere çıkardı.

Dün bildirildiği gibi , o gün önceki rekoru kırdıktan tam olarak bir ay sonra geldi. Bitcoin üzerinde yükseldi ve o şekilde devam etti. Kripto para birimi dün 63.700 $ ‘ın üzerinde yeni bir ATH’yi işaret etti ancak burada durmadı.

Sadece birkaç dakika önce, başka bir yükseliş, Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65.000 $ ‘a getirdi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here