Home Altcoin Haberleri Bitcoin 58 Binde Sakin Doge ise BNB’nin Piyasa Değerini Geçmek Üzere

Bitcoin 58 Binde Sakin Doge ise BNB’nin Piyasa Değerini Geçmek Üzere

0
Bitcoin 58 Binde Sakin Doge ise BNB’nin Piyasa Değerini Geçmek Üzere

Bitcoin’in hafta sonu 3.000 $ ‘lık bir pumpla 58.000 $’ ın üzerine çıkarak başlıyor. Dogecoin başka bir rekora gitti ve BNB’nin piyasa değerini aşmaya yakın.

Dün 55.000 $ ‘a düştükten sonra, Bitcoin 3.000 $’ dan fazla değer kazandı ve 58.000 $ ‘a dokundu. Dogecoin dışında çoğu alternatif kripto para 24 saatlik bir ölçekte biraz durgun. Meme madeni para, saatler önce tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi ve üçüncü en büyük dijital varlık olarak BNB’nin üstesinden gelmeye yakın.

Bitcoin 58.000 Dolara Başlıyor

Birincil kripto para birimi, daha önce bildirildiği gibi son birkaç gün içinde biraz mücadele ediyor . Birden çok kez 58.000 $ ‘ın üzerine çıkmaya çalıştı, ancak her seferinde başarısız oldu.

Dahası, sonraki dirence takılmalar BTC’yi birkaç bin dolar düşürdü. Bir başka benzer örnek, bitcoin’in saatler içinde 58.500 dolardan 55.000 dolara düştüğü Perşembe günü ortaya çıktı.

Ancak durum şu anda kripto para birimi için biraz daha elverişli görünüyor. En son düşüşünün ardından, varlık oldukça hızlı bir şekilde sıçradı. Sonuç olarak, Bitcoin gün içi 58.750 $ ‘a yükseldi.

Bu , balinaların ve kurumların birikmeye devam ederken, madenciler ve perakende yatırımcıların büyük porsiyonlarda satış yapmayı bıraktıklarına dair çok sayıda raporun ortasında geliyor .

Bu satırları yazarken, BTC hafifçe geri çekildi ancak yine de 58.000 $ ‘ın üzerinde seyrediyor.

Teknik göstergelere göre, Bitcoin kararlı önce potansiyel olarak 60.000 $ at sonrakini zorlu $ 58.355 direnci aşmak zorundadır.

DOGE ve BNB Yer Değişebilir mi?

Çoğu alternatif kripto para, son birkaç hafta içinde liderlerinden daha iyi performans gösterdi ve bu, düşen bitcoin hakimiyetinden açıkça görülüyordu. Metrik, yaklaşık 3 yılın en düşük seviyesi olan % 45’in altına düştü.

Ancak son 24 saatte bazı alts sakinleşti. Ethereum dün en son ATH’sini 3.600 doların üzerinde çıkardı, ancak 3.550 doların altına biraz geriledi . Binance Coin ve Ripple sırasıyla 630 $ ve 1.6 $ ‘a kadar çıktı.

Buna karşılık, Polkadot ve Cardano, 24 saatlik bir ölçekte küçük kayıplar belirledi.

Yine de DOGE gösteriyi tekrar çaldı. Daha önce bildirildiği üzere Dogecoin, Elon Musk’ın en son DOGE yanlısı yorumlarının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 dolara ulaştı.

Sonuç olarak, meme tokeninim piyasa değeri, BNB’leri aşmaktan sadece 5 milyar dolar uzakta.

Diğer kazançlar Bakery Token (% 30), Bitcoin Diamond (% 28), Horizen (% 27), Fantom (% 19), Cosmos (% 18), THETA (% 16), ICON (% 10), Venüs (10 %) ve Santigrat (% 10).

Sonuçta, toplam kripto para piyasası değeri 2,4 trilyon dolar civarında kaldı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here