Home Bitcoin (BTC) Haberleri Ben Mezrich Yazacak Olan Kitabını Duyurdu ”Bitcoin Trilyonerleri”

Ben Mezrich Yazacak Olan Kitabını Duyurdu ”Bitcoin Trilyonerleri”

0
Ben Mezrich Yazacak Olan Kitabını Duyurdu ”Bitcoin Trilyonerleri”

Ben Mezrich, yakın bir zamanda yazacağı kitabın adını duyurdu.

Ünlü Amerikalı yazar Ben Mezrich, yakın bir zamanda yazacağı kitabının başlığının ‘Bitcoin Trillionaires’ olacağını twitterde hayranlarına attığı tweet ile duyurdu..

Tweet , dünyanın önde gelen kripto para birimi üzerindeki uber-boğa duruşunu ortaya koyuyor , bu yüzden hayranları tarafından gerçek bir duyuru olarak ele alınmamalıdır.

Usta Bir Milyarder

2009 yılında, ‘Kazara Milyarderler’ adlı bir kitap çıkarak ünlü olan Ben Mezrich,yazdığı kitapta, Facebook’un sosyal medyasının yükselişine ve Mark Zuckerberg ile Winklevoss ikizleri arasındaki dramaya odaklanıyor. David Fincher’ın yönettiği Oscar ödüllü ‘The Social Network’ filmi için uyarlandı.

On yıl sonra Winkevii bir kez daha kitabının kahramanları oldu. Bu sefer, ‘Bitcoin Milyarderleri’ idi. Hikaye, ikizleri merkezi aşamaya vererek, onları endüstrinin ön saflarına iten olağanüstü Bitcoin iddasına odaklanıyor.

Bitcoin’de İlk Milyarder

Tüm Bitcoin piyasa değeri sadece 171 milyar dolar ile, BTC trilyonerleri hakkında konuşmak biraz zor olabilir.

2019’daki ikinci çeyrek rallisinin zirvesi sırasında, BTC 13.700 $ ‘a ulaştığında, Winklevoss ikizlerinin birleşik net değerinin 1.45 milyar $ olduğu tahmin edildi .

Bununla birlikte, kasasında bir milyon jeton bulunan gizemli Bitcoin yaratıcısı Satoshi, dünyanın ilk trilyoneri olma konusunda daha iyi bir atış yapabilir. Bunun gerçekleşmesi için BTC fiyatının 1 milyon dolara ulaşması gerekiyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here