Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bay Wanderful, Ethereum’un Bitcoin’i Asla Geçemeyeceğini Söyledi

Bay Wanderful, Ethereum’un Bitcoin’i Asla Geçemeyeceğini Söyledi

0
Bay Wanderful, Ethereum’un Bitcoin’i Asla Geçemeyeceğini Söyledi

Kevin O’Leary’e göre Ethereum, Bitcoin’i asla tersine çevirmeyecek ve ikinci konumda kalacaktır.

Ethereum’un artan fiyatına rağmen, Kanadalı TV kişiliği ve tanınmış yatırımcı Kevin O’Leary, “Bitcoin için her zaman zirve olacağını” tahmin etti. Bay Wanderful ayrıca ilk kripto para biriminin altın, ETH’nin ise gümüş olacağını belirtti.

Ethereum Rallisi O’Leary’nin Tahminine Karşı

En büyük ikinci kripto para birimi son zamanlarda çiçek açıyor. Fiyatı bugün bir ATH’ye ulaştı ve yaklaşık 2.800 dolardan işlem gördü.

Bitcoin’e kıyasla ETH, piyasa değerini önemli ölçüde artırarak % 15,3’e ulaştı. Aksine, BTC’nin hakimiyeti % 48,3’e düştü.

Ancak, Kevin O’Leary opined Bitcoin hep 1 numara olacak ve Ethereum ikinci konumda takip edeceğini düşünüyor. Bay Wanderful, CNBC yatırımcıların birincil kripto para birimine dijital altın ve enflasyona karşı bir alternatif olarak bakmaya devam edeceklerini söyledi:

Sadece durumun böyle olduğuna inanıyorum. Bitcoin her zaman “altın” olacaktır. Ethereum “gümüş” olacak. Böyle bir at yarışında sizi gerçekten önde tutan bir şey var. “

ETH, karmaşık akıllı sözleşme yetenekleriyle bilinir ve onu BTC’ye kıyasla benzersiz kılar. Destekçileri, blok zincirinin daha fazlasını yapabileceğine ve gelecekte yeni zirvelere çıkacağına inanıyor. O’Leary için, kripto para biriminin sadece “bir izleme ve ödeme sistemi olarak kullanılacağını” öngördüğü için durum böyle değil.

Bay Wanderful, BTC Kulübüne Katıldı

Kevin O’Leary’nin kripto ve daha spesifik olarak Bitcoin ile sevgi ve nefret ilişkisi vardı. 2019’da ağırlıklı olarak olumsuz bir görüşü vardı. Dahası, onu tanımlamak için “değersiz” ve “çöp” olarak güçlü kelimeler kullandı .

Ancak, Mart 2021’in başında O’Leary fikrini değiştirdi ve portföyünün % 3’ünü varlığa ayırdı.

Ek olarak, Kanadalı işadamı Bitcoin’in temiz madenciliği konusunu kaşıdı. 2021 yılının Nisan ayı başlarında, Çin’de mayınlı kriptoyu “kan parası” olarak adlandırdı . O’Leary, yalnızca temiz enerji ile çıkarılan BTC’yi satın alacağını ileri sürdü ve diğer yatırımcıları da kendi örneğini takip etmeye çağırdı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here