Home Bitcoin (BTC) Haberleri Bankacılık Devi JP Morgan Uzun Vadeli Bitcoin Hedefini Aşağı Çekti

Bankacılık Devi JP Morgan Uzun Vadeli Bitcoin Hedefini Aşağı Çekti

0
Bankacılık Devi JP Morgan Uzun Vadeli Bitcoin Hedefini Aşağı Çekti

Finansal dev JP Morgan, Bitcoin fiyat tahminini düşürürken, amiral gemisi kripto para birimi, 60.000 $ seviyesinin altında yana doğru işlem görüyor.

Business Insider’ın bir raporuna göre , bankacılık devi BTC için yükselen hedefini 146.000 $ ‘dan 130.000 $’ a düşürdü.

İlk tahminden bu yana altın fiyatındaki düşüş, altının portföy ağırlığı ile bir eşitleme varsayarak, geleneksel altının dijital bir alternatifi olarak Bitcoin’in tahmini yukarı yönlü potansiyelini mekanik olarak azalttı … Mekanik olarak, Bitcoin fiyatının yükselmesi gerekecekti altının toplam özel sektör yatırımına denk gelecek şekilde 130.000 $ ‘a eşittir. “

Altın şu ​​anda 2.000 $ seviyesinin üzerine çıktığı Ağustos ayından bu yana düşüş trendi ile 1.729 $ ‘dan işlem görüyor. JP Morgan’a göre Bitcoin, sonunda uzun vadede altınla aynı volatilite seviyesini benimseyebilir ve bu da onu kurumsal yatırımcılar için daha çekici hale getirecektir.

“Bitcoin ile altın arasındaki dalgalanmalarda bir yakınsamanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi olası değildir ve muhtemelen çok yıllı bir süreçtir. Bu, 130.000 $ ‘ın üzerindeki teorik Bitcoin fiyat hedefinin uzun vadeli bir hedef olarak değerlendirilmesi gerektiği anlamına geliyor. “

Bankanın analistleri daha önce hedefledikleri seviye olarak 146.000 $ BTC olarak adlandırdıklarında, alternatif’ bir para birimi olarak altının dışında kalmanın Bitcoin için uzun vadede büyük bir yukarı yönlü olduğu anlamına geldiği sonucuna vardılar.

Bir çok borsaya göre Bitcoin şu anda 57-58 Bin dolardan işlem görüyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here