Home Bitcoin (BTC) Haberleri Avrupa’dan Bitcoin (BTC) Halving’ine Büyük İlgi

Avrupa’dan Bitcoin (BTC) Halving’ine Büyük İlgi

0
Avrupa’dan Bitcoin (BTC) Halving’ine Büyük İlgi

Bitcoin (BTC) halving Mayıs 12 ve Yaklaştıkça Google Arama Verileri bizlere bilgileri sunmaya başlıyor, Avrupa’nın etkinliğe ilgi açısından öncülük ettiğini gösteriyor. Ancak Hollanda, dünya çapında ‘Bitcoin Halving’ arayışında liderdir. Etkinlik, Google aramalarını kuzeye yönlendiren bir haftadan daha kısa bir sürede gerçekleşiyor.

Google verilerine göre, etkinliğe olan ilgi ayın başından bu yana hızla artıyor. Ancak, veriler ülke düzeyine ayrılmıştır. Böylece ilginin nerede olduğunu söylemek kolaylaşır. Ne yazık ki, veriler Bitcoin veya altcoin uyarlamasında bir artışa işaret etmiyor .

Bitcoin (BTC) Farkındalığı Artıyor mu?

Bitcoin üçüncü yarıya sadece kripto sahiplerine değil, aynı zamanda hayranlara da büyük ilgi gösterdi. Google verilerini yarıya indiren Bitcoin, Avrupalıların yaklaşan etkinliğin farkında olduklarını açıkça gösteriyor ve bu, Bitcoin farkındalığının arttığı anlamına gelebilir.

Bu, dört yıl sonra veya 210.000 blok çıkarıldıktan sonra gerçekleşen Bitcoin üçüncü yarığıdır. Yarılanma olayı gerçekleştiğinde, madenci ödülleri yarı yarıya azalır. Bununla birlikte, şu anki ilgi, birçok tüccar ve tutkunun Bitcoin’in değerinin artmasını beklemesidir.

Google Arama Verisi %50 Bitcoin Halving

Google veri sıralamalarını yarıya indiren Bitcoin, birinci sıralarda yüksek aramalara sahip ilk yüz ülkeyi ele geçiriyor. Böylece, ‘Bitcoin yarıya indirmek’ arama terimi göreceli toplam aramalardan türetilmiştir. Ancak, yükseliş trendi Nisan ayı sonuna doğru başladı ve 12 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen olayın ardından keskin bir şekilde düşebilir.

Google veri Kıbrıs ve Slovenya sırasıyla ikinci ve üçüncü gelen ile üst 100 arasında lider olarak Hollanda sırada yer alıyor. İsviçre, Avusturya ve Letonya dördüncü, beşinci ve altıncı slotları aldı. ABD 39 pozisyonu en iyi Asya kripto ve blockchain cennetleriyle ilk beşe çarpmayı başaramadı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here