Anthony Scaramucci Boğa Ethereum’da Ancak Kurumsal Talep Yalnızca Bitcoin’e Gidiyor Dedi

Anthony Scaramucci, Ethereum‘un geleceği konusunda yükseliş eğilimi gösterirken, kurumsal yatırımcıların sadece Bitcoin hakkında sorular sormaya devam ettiğini söyledi.

Art arda birkaç ay boyunca Bitcoin yanlısı bir görüş ifade ettikten sonra, SkyBridge Capital’den Anthony Scaramucci, en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH’nin faydalarını özetledi. Çoğu kurumun hala sadece BTC’ye odaklandığını kabul etmesine rağmen, şirketinin gelecekte de bir Ethereum Fonu başlatabileceğini ima etti.

Ethereum’da Scaramucci Pozitif

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü, 2005 yılında kurduğu şirketin bir Bitcoin Fonu başlatmayı planladığını açıkladığı 2020’nin sonundan bu yana kripto para birimi alanıyla ilgili oldukça konuştu .

O zamandan beri, onun kamusal odak BTC doğru yöneldi, ancak bir sırasında görünüm Squawk Box üzerinde bugün erken saatlerde, Scaramucci Ethereum soruları ve Defi ve NFT arkasında yatan teknoloji olarak büyüyen bir rol aldı.

“Ethereum için gerçekten büyük bir pazar olduğunu düşünüyorum ve Ethereum’un iyi temellere sahip olduğunu ve büyüyeceğini tahmin ediyorum.”

Ayrıca, Scaramucci, ETH’nin gelecekteki fiyat gelişmeleri konusundaki yükseliş duruşunu özetledi. Popüler blockchain projesinin etrafındaki teknolojinin “onu yapışkan bir kripto para birimi ve bir değer deposu ve insanların işlem yapacağı bir şey haline getireceğini” sözlerine ekledi.

Kurumlar (Hala) Bitcoin’i Hedefliyor

Scaramucci, ETH’nin büyümeye devam etme potansiyeline inanırken, kurumsal yatırımcılardan gelen talebin kripto endüstrisi olan Bitcoin’e geldiğinde belirli bir yönde ilerlemeye devam ettiğini iddia etti.

“Kurumsalcı bir iş içindeyim, bir kurumsalcı gibi düşünüyorum – müşterilerime kripto para birimi ve dijital varlıklar hakkında düşündürmeliyim. Bu yüzden, ilk adım olarak Bitcoin’e odaklanıyorum ve artık sadece bir Bitcoin fonumuz var. “

Scaramucci, şimdiye kadarki ilk ve en tanınmış kripto varlığı olan bitcoin’in, kurumları kripto para birimi alanına çevirmek için en yüksek potansiyele sahip olduğunu vurguladı. Bir kez gerçekleştiğinde, Ethereum ve hatta diğer dijital varlıklar için olasılık gelir. Bu nedenle, SkyBridge Capital’in kurucusu, şirketinin gelecekte de bir ETH Fonu başlatmayı düşünebileceğini, talep geldiğinde ima etti.

Ethereum fonu yayınlayan tüm büyük kuruluşların öncelikle Bitcoin’e gittiğini belirtmek gerekir. Grayscale, CoinShares , 3iQ ve daha fazlası için durum bu şekilde.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Sedat ATASEVERhttp://blokchaintr.com
1998 yılında Düzce’de doğan Sedat ATASEVER, Abant izzet baysal tarih bölümü mezunu. Blockchain, Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya yönlendirmiştir. Sedat, 2017 'de Bitcoin ile tanıştıktan sonra araştırmalarını sürdürmeye devam etmiş ve bu araştırmalarını bizimle paylaşmaktadır.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

120BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,100TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
54,102.00 $
54,102.00 $
7.92%
ethereumEthereum
4,067.45 $
4,067.45 $
9.86%
binance-coinBinance Coin
588.63 $
588.63 $
8.8%
tetherTether
0.998781 $
0.998781 $
0%
solanaSolana
193.12 $
193.12 $
7.3%
cardanoCardano
1.55 $
1.55 $
6.93%
xrpXRP
0.946648 $
0.946648 $
8.95%
usd-coinUSD Coin
0.99707 $
0.99707 $
0.23%
polkadotPolkadot
34.67 $
34.67 $
11.47%
dogecoinDogecoin
0.203764 $
0.203764 $
7.68%

Benzer Haberler