Home Bitcoin (BTC) Haberleri Anthony Scaramucci: 2021’de Bitcoin Fiyatı 100.000 Dolar Olacak

Anthony Scaramucci: 2021’de Bitcoin Fiyatı 100.000 Dolar Olacak

1
Anthony Scaramucci: 2021’de Bitcoin Fiyatı 100.000 Dolar Olacak

Anthony Scaramucci, Bitcoin’in mevcut fiyatı olan 50 bin Dolardan 2 kat daha artarak yıl sonunda 100.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Yatırımcıları BTC’nin piyasa oynaklığı konusunda uyarmasına rağmen, SkyBridge Capital’den Anthony Scaramucci, yıl sonuna kadar varlık için % 100 fiyat artışı ve altı haneli bir fiyat bölgesine gireceğini tahmin ediyor.

Bitcoin’e olan talebin son zamanlarda fırladığını savundu ve yatırım firmasının BTC’de 500 milyon doların üzerinde olduğunu kabul etti.

Scaramucci, 2021’in Sonunda BTC’nin 100 Bin Dolar Olacağını Tahmin Ediyor

Milyar dolarlık hedge fonu SkyBridge Capital, 2020’nin sonlarında bir Bitcoin Fonu başlatma planlarını duyurduğundan beri, kuruluşun kurucusu Anthony Scaramucci, kripto para biriminin performansı ve geleceği konusunda çılgınca fiyat tahminlerinde bulunuyor.

Daha önce, bir miktar tartışmalı bahsedilen yatırım olan BTC, Ayrıca Bitcoin’in Altına göre güvenilir olduğunu söylüyor.

Yakın tarihli bir CNBC Squawk Box görünümünde , Scaramucci’den kripto para birimi için 2021 fiyat tahmininde bulunulması istendi.

BTC’nin iyi bilinen oynaklığından bahsederken ve yatırımcıları ihtiyatlı olmaları konusunda uyardığında, yönetici yıl sonuna kadar varlık için iyimser bir fiyat yörüngesi sundu.

“Yıl sonundan önce Bitcoin’de 100.000 $ göreceğimizi düşünüyorum.”

Scaramucci, son zamanlarda kripto para birimine olan büyük talebi vurguladı. Talep artmaya devam ederken “orada çok fazla arz olmadığını” belirtti.

Scaramucci, MicroStrategy’yi BTC’de önemli miktarlar tahsis eden ve ayırmayı planlayan büyük şirketler için sağlam bir örnek olarak ihlal etti.

Daha bugün, NASDAQ listesindeki dev , dönüştürülebilir kıdemli senetler aracılığıyla 900 milyon dolar toplama ve net gelirle Bitcoin satın alma planlarını açıkladı .

SkyBridge’in BTC’de 500 Milyon Dolar’ı Var

Scaramucci, önümüzdeki aylarda Bitcoin‘in fiyat performansı hakkında tahminler yapmanın yanı sıra, bu yılın başlarında piyasaya sürülen yukarıda belirtilen Bitcoin Fund LP’ye de değindi . Çok fazla ayrıntı vermeden, fonun “oldukça iyi gittiğini” söyledi.

Dahası, eski Beyaz Saray İletişim Direktörü, örgütünün BTC çoğunluğuna kendi başına önemli bir yatırımla katıldığını doğruladı.

SkyBridge Capital’in sözlerine göre, “şu anda yarım milyar doların üzerinde bitcoin var.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here