Home Bitcoin (BTC) Haberleri Amerika’nın Louisiana Eyaleti, Bitcoin ve Satoshi Nakamoto’ya Değer Veren Şehirler Arasına Eklendi

Amerika’nın Louisiana Eyaleti, Bitcoin ve Satoshi Nakamoto’ya Değer Veren Şehirler Arasına Eklendi

0
Amerika’nın Louisiana Eyaleti, Bitcoin ve Satoshi Nakamoto’ya Değer Veren Şehirler Arasına Eklendi

Amerika’nın Louisana eyaleti, Bitcoin’i yıllar boyunca geldiği nokta için övdü ve BTC’nin vatandaşlar ve işletmeler için nasıl önemli bir araç haline geldiğini özetledi.

Louisiana Temsilciler Meclisi, bu hafta Bitcoin’in “ilk merkezi olmayan trilyon dolarlık varlık” olmasını öven, eyaleti ve yerel yönetimi kripto varlıklarını ve blok zinciri teknolojisini dikkate almaya teşvik eden bir kararı kabul etti.

Temsilci Mark Wright tarafından imzalanan Temsilci Karar No. 33, BTC’nin yıllar içindeki başarısını ve sahte yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun “ekonomik güvenliğe katkısı” için övgüde bulunuyor.

“Louisiana Yasama Meclisi Temsilciler Meclisi, Bitcoin’i ilk ademi merkeziyetçi trilyon dolarlık varlık olma başarısından ötürü bu vesileyle övüyor ve eyalet ve yerel yönetimleri, artan kullanımdan yararlanmalarına yardımcı olabilecek yolları düşünmeye teşvik etmesine DAHA KARARLI OLUN bu yeni teknoloji. “

Bitcoin, Para Enflasyonuna Karşı Önlemdir

Tasarı, Bitcoin ve kripto varlıklarını finansal sistemde yararlı kılan çeşitli yönleri özetlemektedir. Ayrıca, BTC’nin parasal rezerv olarak altının yerini alabileceğini ve işletmeler ve vatandaşlar için fiat hiperenflasyonuna karşı kendilerini korumak için “kritik bir araç” haline geldiğini belirtiyor.

Belgede ayrıca, iş kanıtı fikir birliği ve bir eşler arası sistemin üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan nasıl daha hızlı ve güvenli bir işlem yöntemi sağladığı da dahil olmak üzere teknolojisine atıfta bulunuldu.

Louisiana, Miami’ye Kripto Olarak Detsek Verdi

Louisiana, kripto varlıklarını halka açık bir şekilde öven birkaç ABD eyaletinden biridir. Bir ay önce Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, şehrinin bir kripto başkenti olmak istediğini söyledi. Gibi rapor , Suarez BTC vergi ödemeleri kabul etmek belediye işçileriyle Bitcoin -Ayrıca çalışma kentin hazine rezervlerinin % 1’ini yatırım açıktır.

Kripto para birimlerine olan ilgideki artış, kurumsal paranın kripto pazarına gelmesinden bu yana fırladı. Zengin geleneksel yatırımcılar ve finans kurumları, portföylerine ve bilançolarına büyük miktarlarda BTC tahsis etmeye başladı.

Kripto varlıklarına olan ilginin devam etmesi, şimdi tonlarını dijital varlıklara kaydırmış olan birçok bitcoin karşıtı şirketin dikkatini de çekti. Bunlardan biri, dört yıl önce Bitcoin ve kriptoyu sahtekarlık olarak nitelendiren JP Morgan’dır ve şu anda aktif olarak Ethereum ve blok zinciri geliştiricilerini işe almaktadır.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here