Home Bitcoin (BTC) Haberleri 2025 ve 2030 için Bitcoin Fiyat Tahmini 1 Milyon Dolar Hedefi Gerçekçi mi?

2025 ve 2030 için Bitcoin Fiyat Tahmini 1 Milyon Dolar Hedefi Gerçekçi mi?

0
2025 ve 2030 için Bitcoin Fiyat Tahmini 1 Milyon Dolar Hedefi Gerçekçi mi?

Yıkıcı COVID-19 salgını ve gözümüzün önünde çökmekte olan küresel ekonomi ile hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar sermayelerini orta ve uzun vadede iyi getiri vaat eden varlıklara yatırma yollarını arıyorlar. Altın gibi değerli bir metal iyi bir seçenektir, ancak bu belirli pazar, yüksek giriş engeli nedeniyle bazıları tarafından erişilemez olabilir.

Aynı zamanda, Bitcoin (BTC) satın almanın ve tutmanın (veya ticaretin) , kripto para biriminin doğasında olan oynaklığa rağmen, çökmekte olan ekonomiye karşı en güvenli limanlardan biri olduğunun farkına varmaya başladı . Bu yüzden 2017’ye kıyasla Bitcoin’in iyi bir yatırım olup olmadığını merak edenlerin sayısı daha fazla.

Bitcoin Satın Al

Artık Bitcoin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

BTC fiyatı son zamanlarda, Ancak 17 Aralık 2017 tarihinde yaptığı, 20.000 $ dolarlık en yüksek fiyat seviyesini kırarak yeni rekorlar yapmıştır, akıllı yatırımcı her zaman çok ilerisinide düşünmek ve kendine şu soruyu sormalıdır 5 yıl sonra Bitcoin’in değeri ne olacak. Ayrıca Bitcoin fiyat geçmişini ve temel değerini dikkate alarak önümüzdeki 5 ve 10 yıl için BTC fiyat tahminimizi sunmak istiyoruz.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Bitcoin piyasasındaki acil durumun anlık analizi


PayPal , 360 milyon kullanıcısına doğrudan çevrimiçi üzerinden Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) , Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) satın alma seçeneği sunarak kripto para birimi alanına adım attığını duyurduğundan beri adını söylemeye gerek yok ödeme platformunda, Muscle Beach Venice’de Bitcoin fiyatı Arnold’dan daha fazla yükseliyor. İlk kripto para biriminin performans profili aşağıdaki gibidir:

  • 1 yılda ABD doları karşısında % 87,4;
  • Bir ayda % 42,3 kazanç;
  • Son 7 günde % 5,4 fiyat artışı.

Kuşkusuz bu yükseliş performansının, Bitcoin tarihsel çizelgesinde tabiri caizse kuvvetlerin hizalanması üzerinde önemli bir etkisi oldu.

Mevcut aylık mum bir kapanışın üzerinde açıldığı için boğaların fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine 2017’de yaptıklarından daha derin bir şekilde ittiğini görmek için derinlemesine bir BTC teknik analizi gerektirmez.

Boğa piyasasını üç yıl önce sonlandıran ve üst fitili sözde kripto balonunu tam anlamıyla delip patlatan bu. Ancak şimdi, Stochastic’in gösterdiği gibi, kendi taraflarındaki momentumla birlikte, kripto para birimleri tarihinde ikinci boğa piyasasına girdiğimiz konusunda giderek şüpheler kaybolmaya başlıyor.

Bitcoin’in şu anki fiyatı, son 24 saatteki% 2,2’lik artışın ardından 16.300 $ seviyesinde duruyor. Aşağıdaki grafik, son 30 gün içinde giderek güçlenen istikrarlı bir yükseliş eğilimini açıkça gösteriyor.

Kripto Volatilite Endeksi’nin (CVIX) gösterimlerini dikkate alan tescilli BTC fiyat tahmin algoritmamız, önümüzdeki 30 gün içinde USD cinsinden Bitcoin fiyatının yukarı yönde% 36,3’lük bir artış daha elde edeceğini gösteriyor.

2021 Bitcoin için ne tutar?

Önümüzdeki yıl için Bitcoin fiyat grafiği, yükseliş trendinin bu süre boyunca devam edeceğini doğruluyor. BTC fiyat tahmin modelimiz , 6 ay içinde BTC’nin 28.330 $ (yukarı yönde% 74.6) değerinde olacağını, 12 aylık tahmin ise BTC’yi 38.104 $ olarak belirlediğini gösteriyor ki bu da% 135 fiyat değerlenmesine işaret ediyor. Bu fiyat beklentisi, kripto para birimi etrafındaki FOMO’nun henüz devreye girmemiş olması gerçeğiyle destekleniyor, çünkü Google Arama verileri hala BTC’ye olan ilginin, özellikle 2017’ye kıyasla oldukça düşük kaldığını gösteriyor.

Ayrıca, BTC fiyatı ile ilgili arama sorgularının çoğu gelişmekte olan ülkelerden geliyor, bu benimseme açısından harika, ancak aynı zamanda birinci dünya ekonomilerinden perakende yatırımcıların henüz çoğunluğa atlamadıkları gerçeğini gösteriyor. Bir kez yaptıklarında, Bitcoin’in USD değeri katlanarak yükselecek, bu nedenle 2021 boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesinin karşılanacağına ve aşılacağına dair hiç şüphe yok.

2025’te Bitcoin’in değeri ne olacak?


Bitcoin’in 2020’de tanık olduklarımız gibi önemli fiyat dalgalanmalarına eğilim gösteren riskli bir varlık olmaya devam etmesine rağmen, bu kripto para biriminin en az birkaç yılda bir fiyatına sıfır ekleyen önemli bir özelliği var. Bloomberg tarafından sağlanan aşağıdaki grafik, BTC’nin 2011’den günümüze kadar izlediği yolu ve değerinin nihayetinde her döngünün zirvesinde on kat arttığını gösteriyor.

Şu anda, kripto para birimi endüstrisinin kendisinin ve dernek bazında pazarın daha olgunlaşmasından bu yana, boğa piyasasının 3 ila 5 yıl sürebilecek yeni oluşma aşamasına bakıyor olabiliriz, bu da daha uzun süreli ama aynı zamanda daha sürdürülebilir anlamına geliyor. , daha önceki pazar büyüme dönemleri doğal olarak gerilemeye başlayacaktır. Bloomberg analistleri, BTC’nin bir fiyat yüksekliğinden diğerine geçtiği olgunlaşma süresinin her döngüde ikiye katlanma eğiliminde olduğunu ve bunun da 2025 yılına kadar Bitcoin fiyatını USD cinsinden 100.000 $ ‘ın üzerine çıkardığını iddia ediyor.

Aynı zamanda, tescilli algoritmamız , baskın kripto para birimine büyüme için çok daha geniş bir rıhtım veriyor, bu da 3 yıl içinde Bitcoin’in fiyatının 125.036 $ (yukarı yönde% 670) olacağını gösteriyor.

4 yıl içinde Bitcoin fiyatı% 1.416 artacak ve üzerine 246.062 $ fiyat etiketi koyacak. Modelimiz, ‘2025’te Bitcoin değeri ne olacak?’ Sorusuna cevap vermek için, BTC’nin stratosfere% 2,913 yükseleceği ve sonunda 488,886 ABD Doları değerinde olacağı konusunda ısrar ediyor. Öngörümüz, önümüzdeki birkaç yıl içinde BTC’yi 400.000 $ olarak gören tanınmış yayıncı ve Bitcoin savunucusu Max Keizer’in tahminiyle aynı doğrultuda.

Özetlemek gerekirse, 5 yıl içinde BTC, 100.000 ila 488.000 ABD Doları arasında bir değere sahip olacak ve bu da, boğa piyasası henüz yeni ortaya çıktığı için Bitcoin satın almak için en iyi zaman olabileceğini gösteriyor.

2030’da Bitcoin’in fiyatı. Ne kadar yükselecek?


Önümüzdeki 10 yıldaki Bitcoin fiyatı, 21 milyon madeni paranın yaklaşık% 90’ının halihazırda çıkarılmış olduğu için arz-talep oranı kadar değil, hem blok zincirinin hem de BTC’nin benimsenme oranına göre belirlenecek.

4 yıl içinde Bitcoin fiyatı% 1.416 artacak ve üzerine 246.062 $ fiyat etiketi koyacak. Modelimiz, ‘2025’te Bitcoin değeri ne olacak?’ Sorusuna cevap vermek için, BTC’nin stratosfere% 2,913 yükseleceği ve sonunda 488,886 ABD Doları değerinde olacağı konusunda ısrar ediyor. Öngörümüz, önümüzdeki birkaç yıl içinde BTC’yi 400.000 $ olarak gören tanınmış yayıncı ve Bitcoin savunucusu Max Keizer’in tahminiyle aynı doğrultuda.

Özetlemek gerekirse, 5 yıl içinde BTC, 100.000 ila 488.000 ABD Doları arasında bir değere sahip olacak ve bu da, boğa piyasası henüz yeni ortaya çıktığı için Bitcoin satın almak için en iyi zaman olabileceğini gösteriyor.

 


2030 yılı, blok ödülünü 3.125 jetona indirecek ve nihayetinde arzı kısaltacak ve enflasyon oranını düşürecek bir sonraki Bitcoin yarılanma olayından sonra, 2024’te şekillenmeye başlaması muhtemel olan üçüncü boğa piyasasının ortasında yatırımcıları yakalayabilir. Ayrıca, Bitcoin’in Y kuşağı için tartışmasız en kazançlı pazarı temsil ettiğini ve emtia ve mülk gibi bir şey yerine dijital bir varlık seçme olasılığı yüksek olan X Kuşağı insanları temsil ettiğini ve böylece Bitcoin’in piyasa değerini ve fiyatını yepyeni bir seviyeye taşıdığını unutmayalım. seviyesi.

Şimdi Bitcoin satın almak için doğru zaman mı?

Şu anda, Bitcoin’e yatırım yapma zamanı geldi çünkü gerçek FOMO henüz başlamamışken ATH’ye yaklaşıyor.

Bitcoin’in temel avantajları nelerdir?

Bitcoin, hem ödeme sistemini hem de anında transfer edilebilen değer deposunu temsil eder, böylece BTC’yi altın veya başka herhangi bir şeyden daha verimli bir varlık haline getirir. Ayrıca, Bitcoin gelecekteki finansal sistemin temel direği olmaya adayken, benimsenme aşamasındadır.

2021 için Bitcoin fiyat tahmini nedir?

2021’de Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.800 dolara ulaşacak ve onu geçecek.

Bitcoin’in 5 yılda değeri ne olacak?

2025’e kadar BTC, 100.000 ila 400.000 ABD Doları arasında işlem görecek.

10 yıl sonra BTC’nin fiyatı ne olacak?

2030’da, Bitcoin’in 1 milyon doları aşması muhtemel.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here