Home Bitcoin (BTC) Haberleri 2021 Yıl Sonuna Kadar Bitcoin’nin 250 Bin Doları Geçecek Diyen Analist Kendinden Çok Emin Konuşuyor

2021 Yıl Sonuna Kadar Bitcoin’nin 250 Bin Doları Geçecek Diyen Analist Kendinden Çok Emin Konuşuyor

0
2021 Yıl Sonuna Kadar Bitcoin’nin 250 Bin Doları Geçecek Diyen Analist Kendinden Çok Emin Konuşuyor
  • Konsolide bir bölgede yine trend olan Bitcoin, büyük bir kırılma için hazırlıklar yapıyor gibi görünüyor.
  • Dar alan, kurumların ve balinaların Bitcoin’e olan ilgisinin azaldığını ve bu da satın almaların düşmesine neden olduğunu gösteriyor.
  • Yine de bazıları, BTC fiyatının bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmeden önce 30.000 $ ‘ın altındaki düşük seviyelere dönebileceğine inanıyor.

Bitcoin fiyatı 2021’de yükseldi ancak son zamanlarda fiyat dar bir aralıkta konsolide olmuş gibi görünüyor. Ticaretin erken saatlerinde fiyat düşüyordu, ancak fiyatı yaklaşık% 10’a yükselten güçlü bir ivme arttı.

Bununla birlikte, MMCrypto gibi bir analist, Bitcoin fiyatının 2021 yılı sonuna kadar 250.000 $ dolar’ın üzerine bile ulaşabileceğinden emin bit tweet attı 120 bin takipçisine.

BTC fiyatı bir kanalda trend oluyor ve bu nedenle bu kadar büyük bir hedef şu anda zorlu bir görev olabilir. Herhangi bir kurumsal destek veya büyük balina hareketi olmadıkça ve olmadıkça, fiyat aynı model içinde eğilim gösterir. 

Olarak fiyat 32 bin doların üzerinde devam ediyor. Bazı geri çekilmelere rağmen, boğaların hala kontrole sahip olduğu ve dolayısıyla BTC’nin önümüzdeki günlerde yükselişe geçebileceği tahmin edilebilir. Aksine, boğalar ayılar tarafından daha iyi performans gösterirse, fiyat 30.000 $ ‘a yakın seviyelere tekrar gelebilir.

Bitcoin Plunge Kartlarda da Olabilir

BTC hakimiyetindeki % 70’e yakın oranlardan % 62.9’a düşüş, tüccarların diğer varlıklara odaklanmasının değiştiğini gösterebilir. Hakimiyetteki düşüş aynı zamanda Altcoin Sezonunun olası başlangıcını da gösteriyor.

buna Göre analist, WXYXXZ, mevcut fiyat karmaşık bir B-tipi model oluşturuyor ve bu nedenle fiyat 37.000 $ civarında olabilir. Analistlerin yayınladıkları tabloya göre, 27.000 $ ‘a yakın fiyattaki keskin düşüşün ardından yine bir artış yaşanacak.

BTC fiyatının yükseliş ivmesi yakın gelecekte devam edecek, ancak şu anda ana odak noktası 34K $ ‘a yakın direnç seviyelerinde olacak. Bitcoin fiyatı ralli yapması için bu kez yukarıdaki direnci kırdığında başlayacak, yükseliş eğilimi kısa sürede daha yüksek seviyeleri test ederek izleyecektir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here