Home Bitcoin (BTC) Haberleri 1.000.000.000 Dolar Değerinde Bitcoin 1 Günde Borsadan Dışarı Çıktı Analist Clemente Durumu Yorumladı

1.000.000.000 Dolar Değerinde Bitcoin 1 Günde Borsadan Dışarı Çıktı Analist Clemente Durumu Yorumladı

0
1.000.000.000 Dolar Değerinde Bitcoin 1 Günde Borsadan Dışarı Çıktı Analist Clemente Durumu Yorumladı

Kripto analisti Will Clemente, önde gelen kripto para birimi 60.000 $ ‘ın altında işlem yaparken, büyük para yatırımcılarının büyük miktarlarda Bitcoin biriktirmeye devam ettiğini ortaya koyuyor.

Yeni bir tweet’te analist, üç hafta içinde zincirde görülen en büyük Bitcoin çekilmesini kolaylaştıran gizemli bir varlığı tespit ettiğini söylüyor.

“Vay be … Glassnode bugün erken saatlerde toplam 11.504 BTC (667 milyon $) borsadan büyük bir para çekildiğini bildirdi … Bu sefer kim olabilir?”

Sonuç olarak, zincir içi analist, 1.04 milyar dolar değerinde toplam 18.084 BTC’nin 24 saat içinde borsalardan taşındığının altını çiziyor ve bu da ona “bazı ciddi duyurular yakında yapılacağını” varsaymak için bir neden veriyor .

Büyük Bitcoin çekmelerine ek olarak Clemente, zincir içi göstergelerin yanıp sönen yükseliş sinyallerini gördüğünü belirtti.

Büyük BTC zulasının geri çekilmesinden önce, analist USDT’nin (Tether) yüz milyonlarca dolarlık borsalara girişini tespit etti ve bu da yatırımcıların kripto biriktirmeye hazırlandığını gösteriyor.

“Tether’in 405.845.835 $ ‘lık borsalara taşınan büyük bir partisini yakaladı. Bazı ciddi alımlar yapılıyor. Bu sefer hangi kurum olabilir? “

Clemente, borsalara büyük miktarda stablecoin akışının yanı sıra , en az üç gelen işlemi olan ve son yedi yıldır aktifken hiç BTC harcamamış adreslerin sayısını gösteren bir ölçü olan Bitcoin biriktirme adreslerinin sayısının olduğuna dikkat çekiyor. parabolik büyümenin ortasında.

“Vay, Bitcoin Biriktirme Adreslerinde başka bir adım. Yalnızca yukarı. “

Clemente de madenci faaliyetlerine bakıyor. Zincir içi analiste göre, madenciler BTC zulalarını daha önce hiç patlama döngüsünde görülmemiş bir oranda tutuyorlar.

“Bu Bitcoin Madenci Biriktirme seviyeleri bir boğa piyasasında benzeri görülmemiş bir durum. Bu, özellikle geçen ay zincirde görülen büyük artış için geçerlidir. Madenciler yoğun bir şekilde Bitcoin istifliyor. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here