Home Binance Haberleri Kripto Para Borsası Binance, Tesla Token Lansmanı Olan Hisse Senedi Tokenlerini Tanıtttı

Kripto Para Borsası Binance, Tesla Token Lansmanı Olan Hisse Senedi Tokenlerini Tanıtttı

0
Kripto Para Borsası Binance, Tesla Token Lansmanı Olan Hisse Senedi Tokenlerini Tanıtttı

Küresel kripto borsası Binance, hisse senedi tokenlerinin piyasaya sürülmesiyle tekliflerini genişletiyor.

Yeni bir blog gönderisinde Binance, kullanıcıların geleneksel borsalarda listelenen şirketlerin hisselerine erişmelerini sağlayan alınıp satılabilir hisse senedi tokenlerini ortaya çıkardığını ortaya koyuyor.

Binance, her bir hisse senedi belirtecinin tamamen desteklendiğini ve bir hisse senedi hissesini temsil ettiğini belirtiyor.

Hisse senedi tokenlerinin satışını ve depolanmasını kolaylaştırmak için kripto borsası, yatırım firması CM-Equity AG ve İsviçre merkezli varlık tokenleştirme platformu Digital Assets AG ile birlikte çalıştı .

Binance’te hisse senedi token sahipleri, piyasaya çıktıklarında temettü almaya ve hisse bölünmelerinden yararlanmaya hak kazanacaklar.

Binance, Tesla hisse senedi tokenlerinin tanıtımıyla yeni ürün sunumuna başladı. Tesla hisse senedi coini, Binance USD stablecoin (TSLA / BUSD) ile eşleştirilir ve hisse senedi jetonu başına minimum 1 / 100’lük bir işlem boyutuna sahip olacaktır.

Yazma sırasında, Tesla’nın hisseleri 700 $ ‘ın biraz üzerinde işlem görüyor, bu da minimum 7 $’ lık bir işlem boyutu anlamına geliyor.

Günün her saati gerçekleşen normal kripto para birimlerinin ticaretinin aksine, hisse senedi jetonlarının ticareti yalnızca geleneksel takas saatlerinde gerçekleşir.

Ticaretin ilk gününde Binance’in vadeli işlemlerden sorumlu başkan yardımcısı Aaron Gong, Tesla hisse senedi tokeninin hacim olarak 10 milyon BUSD kaydettiğini açıkladı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here