Binance Vadeli İşlem Hacmi İle Rakiplerine Fark Attı 100 Milyar Dolar Hacime Ulaştı

Önde gelen kripto borsası Binance’in türevler kolu olan Binance Futures’ın günlük işlem hacmi, kripto piyasası bir hız treninden geçerken 100 milyar doların üzerinde rekor bir seviyeye ulaştı.

Kripto piyasası bir roller coaster haftasından geçerken Binance, türev platformundaki alım satım faaliyetlerinde bir artış gördü ve günlük hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yükseldi.

Binance Futures İşlem Hacmi 100 Milyar Doları Aştı

Paylaşılan verilerde önde gelen borsa, Binance Futures‘ın 24 saatlik hacminin dün 100 milyar doları aştığını ve Coingecko ve CoinMarketCap verilerinin doğruladığını belirtti. 

2019’da başlatılan Binance Vadeli İşlemler, Eylül 2020’de işlem hacmine göre kısa sürede kripto piyasasındaki en büyük türev platformu haline geldi. 

Konuşurken Aaron Gong, Binance Futures Başkan Yardımcısı  CryptoPotato, döviz bu kayda değer bir büyüme tanık için heyecan verici olsa da, aynı zamanda bir meydan okuma sunuyor kaydetti.

Bitcoin ve kripto para birimlerinin genel olarak büyük kurumsal yatırımcılar tarafından benimsenmesinin, bu sanal varlıklara ilişkin kamuoyunun farkındalığını artırdığını kabul etti. 

Gong ayrıca, ilgideki bu yeni artışla borsanın hızla büyüyen müşteri tabanının ihtiyaçlarına ayak uydurması gerektiğini söyledi.

“Heyecan verici olmakla birlikte, kullanıcı aktivitesindeki ve ticaret hacmindeki önemli artış, sektörümüzde de bir zorluk teşkil ediyor. Kullanıcılar doğal olarak sorunsuz ve hızlı bir ticaret deneyimi arzuluyor, bu nedenle bu, kullanıcıların önde gelen bir borsadan bekleyeceği bir deneyim düzeyini sağlamaya devam etmemizi sağlamaya odaklanmak için en az herhangi bir zaman kadar önemli. “

Kullanıcı Deneyimi

Gong, Binance Futures’ın müşterilerine yeni yatırım ürünleri sunmanın yanı sıra sorunsuz işlemler sağlamak için kullanıcı deneyimini sürekli olarak geliştirdiğini sözlerine ekledi.

Binance Futures‘ın en son yatırım ürünü olan ve bu ayın başlarında piyasaya sürülen USDT marjlı üç aylık vadeli işlemlerden bahsetti. “Kullanıcılara iki işlem parametresine göre seçim yapma olanağı sunar (USDT marjlı ve madeni para marjlı; çeyrekler ve kalıcılar).”

Büyük geleneksel kurumsal yatırımcılar sektöre girdiğinde, üç ayda bir vadeli işlem yapma seçeneği, geleneksel finans alanında çalıştıkları gibi kripto piyasasına girmelerini sağlayacaktır.

5,38 Milyar Dolar Liq Edildi

Binance Vadeli İşlemler günlük hacimlerinde yeni bir dönüm noktası kaydederken, kripto piyasası son 24 saatte büyük bir darbe aldığı için yatırımcılar kayıpları saymaya başladı.

Bitcoin’in saatte 55.000 dolardan 45.000 dolara düşmesiyle , veriler borsalar arasında piyasadan toplam 5,38 milyar doların likide edildiğini ortaya koydu. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,082.00 $
30,082.00 $
1.03%
ethereumEthereum
2,049.25 $
2,049.25 $
1.27%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.11%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.06%
binance-coinBNB
301.31 $
301.31 $
1.42%
xrpXRP
0.428951 $
0.428951 $
1.54%
cardanoCardano
0.566571 $
0.566571 $
1.85%
solanaSolana
55.96 $
55.96 $
1.47%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.16%
dogecoinDogecoin
0.08935 $
0.08935 $
0.98%

Benzer Haberler

/