Home Basın Bülteni Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

0
Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500’den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO’ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede satmayı başardı. 

Launchpad’in 30 Nisan’a kadar sürmesi amaçlanmış olsa da, 150. aşamada olan, STC tokenine artan talep nedeniyle dokuz gün önce sona erdi. Bu sebepten dolayı, iki aydan kısa bir süre içinde Student Coin 5 milyardan fazla token satışı yaparak bir başarıya imza attı. 

Artık Student Coin’de ICO sona erdiğine göre, tek yapmanız gereken kripto borsalarına girmek ve bir an önce STC almak, çünkü çok hızlı değer kazanma şansı var. 

Student Coin (STC) Tokeni Nereden Satın Alabilirsiniz?

Her şeyden önce, Student Coin’i doğrudan kendi sitesi olan Studentcoin.app üzerinden satın alabilirsiniz, bu en kolay yöntem ile bir kaç saniye içinde Student Coin (STC) sahibi olabilirsiniz.

Şu anda, STC Tokeni satın alabileceğiniz 8 kripto para borsası mevcut bunlar sırasıyla: Uniswap , Waves Exchange , Bithumb Global , CoinTiger , Coinsbit, P2PB2B, Bitcoin.com Exchange ve KuCoin . 

Ve her kripto paranın KuCoin’de listelenemeyeceğini ve birlikte çalıştıkları kripto paralara gerçekten katı kuralları olduğunu bilmenizi isteriz. Bu KuCoin için şaşırtıcı bir olay değil, çünkü 200 milyar doların üzerinde işlem hacmine sahip olan bir kripto para borsasından bahsediyoruz.

Yarından itibaren Student Coin, 15 Mayıs 2021’de ProBit’te de satışa sunulacak.

Ve önümüzdeki haftalarda, HitBTC, Changelly, Changelly Pro, CrossTower, Bequant, ACDX ve yakında duyurulacak olan diğer bir büyük borsada da listeleneceğini hatırlatmak isteriz.

Student Coin (STC) Token Nerelerde Kullanılır?

Bunu ilk kez duyuyorsanız, STC tokeninin özellikle öğrenciler ve girişimciler için oluşturulmuş tüm bir ekosistemin özü olduğunu unutmayın. 

Bu nedenle, STC token yalnızca ticaret için değildir, aynı zamanda kendi tokeninizi oluşturma ve bir kitle fonlaması teklifi aracılığıyla satma fırsatı sunar. 

Bu proje, öğrencilere banka kredisinin yanı sıra öğrenim ücretlerini ödemek için başka bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır. Bir bankadan kredi almanın şeffaflık eksikliği, değişken faiz ve neredeyse hiç teminatsız olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. 

Şimdi, tüm kullanıcıların yapması gereken, değeri STC tokenine dayalı olacak platformda tokenlerini özelleştirmek. Bundan sonra, platformda bir kitle fonlaması teklifi başlatabilir, gereken parayı alabilir, takas edebilir ve harçlarını hemen ödeyebilirler. 

Daha da iyisi, yatırımcılara mezun olduktan ve istikrarlı bir iş bulduktan hemen sonra öğrenciler tarafından döngüsel olarak geri ödenecek. Bu süreç, şirketleri yeterli kar elde ettikten hemen sonra parayı geri ödeyecek olan girişimciler tarafından da kullanılabilir. 

Student Coin Başka Hangi Ürünlere sahip?

Daha önce de söylediğimiz gibi, Student Coin tam bir ekosistem, yani her satırda STC tokeninden daha fazlası var. 

Student Coin (STC)’nin hangi ürünlerde kullanıldığına bir göz atalım!

  1. Öğrenme bölümü

Burada zorluk seviyesine göre düzenlenmiş kripto hakkında birçok kurs bulabilirsiniz.

Ancak diğer eğitimsel kripto platformlarının aksine Student Coin kursları interaktif hale getirdi. Bölümlerin her bir bölümü, sonraki sayfaların okunması için geçilmesi zorunlu olan kısa bir test ile birlikte gelir. 

  1. STC Cüzdan

Burada kullanıcılar, ister alım ister satımlardan elde edilsin ister kendileri tarafından yaratılmış olsun varlıklarına erişebilirler. Hesabınıza ulaşmak için, Phemex’in e-postanıza gönderilen benzersiz bir koda, artı bir güvenlik için ihtiyacı vardır.  

Bunun yanı sıra, haftalık iç görülere erişebilir, STC Token ile ilgili tüm önemli haberleri alabilir ve hatta varlıklarınızı %5 ila 13 APY karşılığında altı aya kadar riske atabilirsiniz.

Stake etme seçeneği 6 Mayıs’ta yayınlandı ve 24 saatten kısa bir süre içinde tokenlerin %30’undan fazlası stake edildi, bu da Launchpad’de satılan tüm tokenlerin en az 1,5 milyar STC’si anlamına geliyor.

  1. STC Terminali (Temmuz sonunda kullanılabilir)

Bunun hakkında daha önce konuşmuştuk. Bu uygulama, kullanıcıların herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan kendi STC tabanlı tokenlerini özelleştirmelerine olanak tanır. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var:

  • Kişisel tokenler;
  • Başlangıç ​​tokenleri;
  • Kurumsal tokenler;
  • DeFi tokenleri;
  • NFT tokenleri.
  1. STC Borsası (Q3 2021’den itibaren) 2021 Üçüncü Çeyrekten İtibaren

Bu, kendi kendini açıklayan, kullanıcıların varlıklarını kripto veya itibari para karşılığında daha büyük bir değere kolayca takas edebilecekleri bir borsa.

STC Token Kimler Tarafından Oluşturuldu?

Student Coin (STC), tümü “Cryptocurrency Encyclopedia: En önemli 100 kripto para birimi aracılığıyla kapsamlı kılavuz”‘ un genç yazarı tarafından yönetilen 12 farklı ülkeden 44 ekip üyesinin yardımıyla oluşturuldu.

Ekipte onun yanı sıra IBM’in eski CTO’su Karolina Marzantowicz ve Stanford Üniversitesi öğretmeni Andrew Kusmierz’i de görebilirsiniz.

Artık tüm bunları kimin yaptığını bildiğinize göre, bir sonraki adıma hazırsınız, STC coini almak ve kripto topluluğuna katılmak için tıklamanız yeterli…

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/ 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/ 

Twitter: https://twitter.com/studentcoinorg 

Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org 

Telegram: https://t.me/studentcoin 

Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/ 

Discord: https://discord.gg/Nx65dMZcMt

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here