Home Basın Bülteni Gönder

Basın Bülteni Gönder

Kripto Para, fintech ve blockchain’i kapsayan basın bültenleri ve sponsorlu makaleleri yayınlıyoruz.

Ana sayfamızda ve tüm yazı sayfalarımızda bulunan Haber Kategorisi bölümümüzde yer alıyorlar . Ayrıca Bundle, Zen.Yandex ve Google Haberler’de de indeksleniyorlar.

Ayda dört veya daha fazla başvuru yapan ajanslar, taleplerini buraya gönderebilir . Önceden var olan makalelere bağlantı yerleştirme hizmetleri sunmuyoruz.

Lütfen içeriğinizi Word veya PDF dosyası olarak yükleyin. Belgenizdeki tüm resimleri, başlıkları, biyografileri ve bağlantıları ekleyin. Bağlantılar dofollow’dur ve Blokchaintr.com’da sonsuza kadar kalacaktır. Ücretli tanıtımla ilgilenmiyorsanız lütfen içerik yüklemeyin.

Gönderimler Blokchaintr.com’da kalıcı olarak kalır.

Tüm başvurular “Basın Bildirisi” veya “Sponsorlu” olarak etiketlenir ve Haber kategorisi bölümünde görünecektir. Blokchaintr personeli tarafından yazılmış izlenimi veren içerikle ilgilenmiyoruz. Sponsorlu içeriğin başka herhangi bir şekilde ele alınmasına yönelik özel talepleri kabul etmiyoruz.

Yazılarınız ödemeyi ne zaman aldığımıza bağlı olarak basın bülteninizi yayınlamamız 24 saat kadar sürebilir. Ödeme 09:00 – 17:00 saatleri arasında gelirse içeriğinizi inceleyebilir ve birkaç saat içinde yayınlyabiliriz. Onaylandıktan sonra, ödeme seçenekleriyle ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz. Ödeme yayınlanmadan önce yapılmalıdır.

Gönderdiğiniz için teşekkürler. Kısa sürede cevap vereceğiz.