Home Analiz Ünlü Analistten Bitcoin, Ethereum ve Altı Altcoin’in Boğa Dönemindeki Tahminleri

Ünlü Analistten Bitcoin, Ethereum ve Altı Altcoin’in Boğa Dönemindeki Tahminleri

0
Ünlü Analistten Bitcoin, Ethereum ve Altı Altcoin’in Boğa Dönemindeki Tahminleri

En sevilen ve ençok takip edilen kripto stratejisti ve tüccar Michaël van de Poppe, Bitcoin, Ethereum ve diğer altı kripto para için boğa piyasası tahminlerini açıklıyor.

Van de Poppe, yeni bir tweet’inde 114.700 takipçisine Bitcoin’in (BTC) bu boğa döngüsünün şu anki fiyatı olan 34.000 dolardan % 1.223’e kadar yükseldiğini gördüğünü söyledi.

“Bitcoin 350.000-450.000 $ ‘a.” yükseleceğini tahmin ediyor.

Ancak yakın vadede Van de Poppe, BTC’nin bir sonraki ataktan önce konsolide etmeye devam etmesini bekliyor .

Ethereum’a (ETH) fiyat tahminine gelince, tüccar , lider akıllı sözleşme platformunun boğa piyasası zirveye çıkmadan önce ETH 1.360 $ ‘lık fiyatından muhtemelen 12 katın yükseliş ile büyüyebileceğini söylüyor .

“Ethereum 10.000-17.500 Dolara.” çıkacağını tahmin ediyor.

Van de Poppe ayrıca, yaklaşık % 1.960’lık bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylediği birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot’u (DOT) izliyor.

“Polkadot 250-350 ABD Dolarına.” fiyatına yükseleceğini tahmin ediyor.

Zilliqa’ya (ZIL) bakıldığında, tüccar, yüksek verimli blok zincirinin son derece yükseliş gösteren bir piyasa yapısı hazırlığında olduğuna inanıyor .

“Bir yükseliş grafiğine ne dersiniz? Bu Zilliqa’dan biri devasa bir yükseliş grafiği. Hala daha önce sağladığım bölgelerin üzerinde güzel bir şekilde pekişiyor. Tüm zamanların en yüksek bölgelerine doğru devam etmeden önce büyük olasılıkla biraz daha konsolidasyon. “

Mevcut patlama döngüsü sona ermeden önce Van de Poppe, ZIL’in şu anki 0,07 dolarlık işlem fiyatından 5 ila 7 dolar arasında fırlayacağını tahmin ediyor.

Chainlink (LINK) tahmini , Van de Poppe’nin radarında bulunan başka bir paradır. O notlar merkezi olmayan oracle ağ başarıyla kilit düzeyde tutarak sonra değerini iki katından fazla yükseleceğini bildiğini tahmin ediyor.

“Önceki direnç, devam etmeden önce testleri alıyor. Her seferinde oluyor, şimdi tekrar oluyor. 20 dolarlık alan test edildi ve kolay bir giriş noktası olarak onaylandı. Düşük olabilir veya 16-17.50 dolar olur. 50 dolara devam ediyor.

Uzun vadede, analist LINK’in 250 – 350 $ dolar aralığına yükselebileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki madeni para, şu anda 1.87 $ ‘dan işlem gören merkezi olmayan finans oracle platformu DIA.

Van de Poppe, DIA’nın 1,88 $ ‘lık direnişi hemen geri almakla tehdit ederken , kripto varlığının Mart ayına kadar % 54’ün üzerinde 2,94 $’ a yükseleceğini tahmin ediyor.

” DIA’nın kendisini ilk boğa koşusu için hazırladığı gri alan .”

Van de Poppe, uzun vadede DIA’nın boğa piyasası güç kaybetmeden önce 50-75 $ ‘a yükselebileceğine inandığı için yaklaşık % 3,390 oranında getiri sağlayabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe ayrıca akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve internet ölçekli blok zinciri Elrond (EGLD) için fiyat tahminlerini paylaşıyor.

ADA’nın şu anki değeri 0.35 dolardan % 5.600’e varan bir büyümeyi temsil eden 10 ila 20 dolar arasında yükseleceğini tahmin ediyor.

Elrond’a gelince, Van de Poppe’nin boğa piyasası hedefi olan 500 – 750 $ dolara çıkacağını tahmin ediyor, EGLD’yi 66 $ fiyatından % 1.036’ya varan kazançlar basacak bir konuma getiriyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here