Home Analiz Ünlü Analistlerden Ethereum Fiyat Tahmini 2020 Sonunda 790 Dolar

Ünlü Analistlerden Ethereum Fiyat Tahmini 2020 Sonunda 790 Dolar

0
Ünlü Analistlerden Ethereum Fiyat Tahmini 2020 Sonunda 790 Dolar

Kripto yatırımcısı Ryan Adams, ETH’nin iki kat değer kaybetmediğine inanırken, tüccarlar ETH’nin yaz ortasında 312 $ ‘a, sonra 2020 sonunda 790 $’ a yükselmesini bekliyor.

10 Mayıs’tan bu yana, en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, 180 dolarlık alan ile 200 dolarlık bölge arasında işlem görüyor.

Kripto yatırımcısı Ryan Adams, büyük önemsenmediği için Ethereum fiyatının gelecekte yükselmeye başlayacağını ve sonunda değer deposu seviyesine yükseleceğini düşünüyor.

Bu arada, TradingView’den bir kripto tüccarı ETH’nin yıl sonunda 790 dolara ulaşmasını bekliyor.

ETH 2020 Sonunda 790 Dolara Çıkabilecek mi?

TradingView’den Twitter’da ‘Wolf’ ile giden bir tüccar, ETH’nin değerinin bu yıl neredeyse dört kat artacağını ve 2020’nin sonunda 790 dolara çıkacağını söyleyen bir grafik paylaştı.

Grafiğe göre, ETH’nin Ocak ayında 130 $ değerinde olduğu 2020’nin başlangıcından bu yana, Düşen bir Kama deseninden çıkarken fiyatın giderek arttığını gösteriyor.

Onun gereğince diğer tweet , o da ikinci büyük kripto, Vitalik Buterin en parlak fikri olan Eylül ayı sonunda $ 490 (0.0550 BTC) çıkacağına inanmaktadır. Burada ETH / BTC çiftine bakıyor.

Trader ‘Ethereum Jack’ tahmini için daha yakın bir hedef seçti ve ETH / BTC paritesinin Haziran sonuna kadar yaklaşık yüzde elli artacağını ve 0.0350 BTC seviyesine ulaşacağını tweetledi.

Şu anki BTC / USD oranında 311,90 dolar.

Ethereum Kullanım Olarak Zirvede Şuanda

Kripto yatırımcısı ve Mythos Capital’in kurucusu Ryan Adams, şu anda Ethereum’un büyük ölçüde değersiz olduğunu söylemek için Twitter’a gitti.

Ethereum kullanımının şu an tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve ETH fiyatı bunu yakaladığında, ETH’yi birçok kişinin Bitcoin’in şu anda olduğuna inandığı gibi bir değer deposu yapacak seviyeye yükseleceğini söylüyor.

Aktif ETH arzı 1w-1m neredeyse% 16 azaldı

1-4 haftalık bir süre boyunca, hodlers ETH depolarını çok daha az sıklıkta hareket ettiriyor gibi görünüyor.

Glassnode analiz şirketi tarafından paylaşılan veriler, 1w-1m aktif ETH arzının son yirmi dört saat içinde yüzde 15,9 gibi önemli bir düşüş gösterdiğini söylüyor.

Ethereum Fiyatı: 1 Ethereum Kaç TL?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here