Home Altcoin Haberleri TRON Fiyat Analizi: TRX / USD Paritesinde Sıkıştı, Ancak Görünüm Olumlu

TRON Fiyat Analizi: TRX / USD Paritesinde Sıkıştı, Ancak Görünüm Olumlu

0
TRON Fiyat Analizi: TRX / USD Paritesinde Sıkıştı, Ancak Görünüm Olumlu
  • TRX / USD alım satımın ortasında 0,0114 dolar civarında seyrediyor.
  • Kritik destek psikolojik olarak 0.0100 $ ‘dır.

Şu an piyasa değeri 759 milyon dolar olan 17. en büyük dijital varlık olan TRX, 0.0114 $ ‘a ulaştı ve hem günlük bazda hem de Çarşamba gününün başından beri değişmedi. TRX / USD, haftanın başında bazı vahşi su dalgalanmalarından sonra menzile bağlı olarak piyasaya ayak uyduruyor.

Trx/Usd Chart

TRX / USD: Teknik Görünüm

TRX / USD geri dönüşü günlük Bollinger Bandının orta çizgisi ile 0,01200 $ ‘dan sınırlandırılmıştır. Yoldan çıktıktan sonra, yukarı yönlü ivme kazanacak ve fiyatı 0.0127 $ ‘lık bir sonraki dirence götürecektir. Bu bariyer, 20 Mart’ın son günkü toparlanma zirvesiyle yaratıldı. Daha yüksek sürdürülebilir bir hareket, 0,0130 $ ve nihayetinde 0,01630 $ ‘a doğru yukarı yönlü hamle yapılmasını sağlayacaktır. Bu uzun vadeli direnç, günlük grafikte SMA100 ve SMA200’ün bir kombinasyonu ile yaratılır. Bozuk para 8 Mart’tan bu yana bu SMA’ların altında işlem görüyor.

Dezavantaj olarak, TRX, 23 Mart’ın en düşük seviyesi olan 0.0100 $ psikolojik tarafından destekleniyor. Aşağıya düşürme girişimleri şimdiye kadar başarılı olamadı, bu da madeni para için olumlu bir teknik sinyal; ancak, bu destek bozulursa, aşağı yönlü momentum katlanarak büyümeye başlayabilir ve fiyatı 0,0071 dolarlık en düşük seviyeye ve günlük Bollinger Bandının alt çizgisini 0,0063 dolar olarak alabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here