Home Analiz Rİpple Fiyat Tahmini: 0,13 XRP İçin Önemli Bir Destek Noktası

Rİpple Fiyat Tahmini: 0,13 XRP İçin Önemli Bir Destek Noktası

0
Rİpple Fiyat Tahmini: 0,13 XRP İçin Önemli Bir Destek Noktası
  • Ripple (XRP) fiyat tahmini, 0.13 $ seviyesine geri çekilme beklentisi devam ediyor.
  • 0,234 $ karşımıza güçlü bir direnç olarak çıkıyor
  • 0,212 $ destek noktamız olarak gözüküyor.

Vince Prince’in Ripple (XRP) fiyat tahmini, kripto para biriminin 0.13 $ seviyesinin yakınındaki kilit desteğe ulaşana kadar grafiklerde başka bir düşüşe neden olduğunu gösterdi. Kripto para biriminin bu noktadan sonra uzun sürmesi bekleniyor. 3 Ocak’ta kripto para birimi yatay hareketler gösterdi ve 0,233 dolar seviyesine ulaştı.

Günlük Ripple (XRP) Fiyat Analizi

Bittrex Borsasından Ripple’ın delisting açıklanmasından sonra Ripple XRP son 2 gün içinde yönünü yine aşağıya doğru çevirmiştir.

Kripto para birimi, 2020 Aralık ayının son 10 gününde büyük bir düşüş görmeye başladı ve 0,57 $ seviyesinden aşağı doğru 0,225 $ seviyesine düştü.

Grafik, kripto para biriminin fiyat yörüngesinin 0,218 $ dolar seviyesine ualaşana kadar dalgalanma gösterebilir. Yazım sırasında XRP , 0.223 $ olarak fiyatlandırılmıştı.

Osilatörler, kripto para birimi için bir satın alma sinyali gösterirken, Hareketli Ortalamalar hala güçlü bir satış göstergesinde.

Çoğu osilatör nötr dururken, Hareketli Ortalamaların çoğu bir satış noktasında durur. Ripple için piyasadaki genel eğilim şu anda bir satış konumunda. Ticaret hacmi de çok azaldı ve % -22,78 seviyesine geriledi.

1günlük zaman diliminde, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) çizgisi, sinyal çizgisinin altında dururken yukarı doğru uzaklaşıyor gibi görünür.

Negatif bölgede histogram boyutu da azalmaktadır. Bu, kripto para biriminin yükseliş eğilimi olduğu ve şimdilik sadece yukarı yönde dönüyor olabileceği anlamına geliyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 30’a yakın dibe vurdu, ancak hala 32.49’luk bir değerle nötr bölgede duruyor. XRP orta hat direnç olarak işlev yaparken fiyat alt Bollinger bandının üstünde destek topladı. Kripto para birimi, bir sonraki zaman diliminde daha zayıf boğalarla yan hareketler görebilir.

XRP Fiyat Tahmini: XRP Bu Süreçte Neler Yapacak

Vince Prince’in kripto varlığı grafiği, fiyatın 2020’nin son ayından itibaren büyük bir düşen kanalda tutulduğunu gösteriyor. Bu paralel azalan kanal, XRP’nin son zamanlarda kırdığı ve fiyatın yükselen bir kanala ev sahipliği yapması bekleniyor. buradan aşağıya doğru daha hızlı inebilir.

İlk başta, kripto varlığı büyük bir kırmızı mum oluşturduktan sonra güçlü bir üçgen modelinin altına düştü ve burada yukarıdaki grafikte mavi olarak gösterilen yükselen bir kanala girdi.

Fiyatın tekrar düşüşe geçmesi ve 0.136 $ seviyesinde işaretlenmiş alt desteğe doğru hareket etmesi bekleniyor. Bu desteğin XRP için büyük bir önemi var, çünkü fiyat burdan yukarı kırılımla beraber tekrar eski günlerine dönebilir fakat desteğin kırılması uzun sürecek bir ayı dönemini getitebilir XRP için.

Fiyatın ana kanalın üst sınırını test etmesi ve aşması ve ardından 0,2342 $ seviyesine yükselmek için yeterli hacim biriktirene kadar kırık trend çizgisini yeniden test etmesi bekleniyor, bu da Ripple fiyat tahmini için hedef fiyatın bulunduğu yerdir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here