Home Analiz NEO Fiyat Analizi: NEO / USD, 7,00 $ ‘ın Üzerine Çıkacak mı?

NEO Fiyat Analizi: NEO / USD, 7,00 $ ‘ın Üzerine Çıkacak mı?

0
NEO Fiyat Analizi: NEO / USD, 7,00 $ ‘ın Üzerine Çıkacak mı?

Neo Fiyat Analizi Bitcoin’le Hareket Dahilinde 7$’ın Üstüne Kendini Atabilecek mi?

  • NEO / USD yükselen düşüş eğilimlerinin ortasında gün içinde gerileme görüldü
  • Neo Destek noktası kırılır mı?
  • Neo Btc İle Olan Hareketine Devam Edecek mi?

Şu anda piyasa değeri 492 milyon dolar olan ikinci en büyük dijital varlık olan NEO, psikolojik olarak 7,00 dolar civarında seyrediyor. Madeni para günlük bazda% 2’nin üzerinde kazanç sağladı, ancak yukarı yönlü ivme Asya’nın erken saatlerinde azaldı. Son 24 saatte yaklaşık 500 milyon dolar değerinde NEO tokeni, uzun vadeli ortalama rakamlarla aynı doğrultuda değişti.

NEO Kilitli Olanlar Açıldı

Neo Foundation, soğuk cüzdandan 11 milyon doların üzerinde 1.660.865 NEO tokeni çıkardı. Ekip, daha fazla geliştirme ve ağ operasyonunu finanse etmek için paraya ihtiyaç olduğunu açıkladı. Tokenler 24 Mart’ta dondurulmuş cüzdandan cari hesaba aktarıldı. Topluluk genişlemesini ve günlük operasyonları finanse etme planı. Tahminlere göre, yıllık harcamalar 15 milyon Tokeni geçmemelidir.

Neo White Paper’da belirlenen kurallara göre, Neo Vakfı tarafından tutulan NEO tokenleri esas olarak Neo’nun teknolojik gelişimini, ekosistem büyümesini, toplumun genişlemesini ve vakfın ve ilgili kuruluşların normal operasyonlarını sürekli olarak desteklemek için kullanılıyor.

Bunun dışında, NEO Vakfı 2019 mali yılı için finansal incelemeyi bitirdi ve sonuçları topluma açıklamaya söz verdi.

NEO / USD: Teknik Görüntü

Gün içi grafiklerde NEO’nun toparlanması şu anda 7.10 $ olan 4 saatlik Bollinger Band’ın üst çizgisiyle sınırlanıyor. Yoldan çıktıktan sonra, yukarı doğru, 1 saatlik Bollinger Band’ın üst çizgisi ile güçlendirilen gün içi en yüksek 7.20 dolarlık bir sonraki odaklanma ile çekiş kazanması muhtemeldir. Bir sonraki üst hedef 8,00 $ ve 9,10 $ (4 saatlik SMA200) tarafından oluşturulur.

Azalan yönde, güçlü destek 6,50 dolar olarak görülüyor. SMA50 ve SMA100’ün 4 saatlik bir grafikte ve ayrıca 4 saatlik Bollinger Bandının alt satırında bir kombinasyonla oluşturulur. Bu sapın altında sürdürülebilir bir hareket, bir sonraki düşüş hedefi olan 5.00 $ ve 4.00 $ ile daha fazla satış yapmayı tetikleyecektir (13 Mart düşük, 3.99 $ ‘da kaydedildi).

NEO / USD 4h CHART

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here