Home Analiz Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

0
Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar

8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100 milyon dolardan fazla varlığı yöneten küresel bir dijital varlık finansal hizmetler grubu, bugün, Mamoru’nun kripto borsasının kullanıcılarına platformla etkileşim için ödüller kazanma ve özel üye avantajlarına erişme fırsatı sunan, hizmet odaklı Genesis Üyesi NFT’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Mamoru’nun tüm faaliyet alanlarında genişleme planları ile birlikte, Türkiye’de yerleşik Mamoru kullanıcıları için darphane öncesi kayıt mevcuttur.

Mamoru tarafından başlatılan ilk koleksiyon olan Genesis Üyesi NFT koleksiyonu, borsaya üyeliğin kanıtını temsil eder ve Mamoru Earn, VIP ticaretten kazanın, 7/24 müşteri hizmeti aracılığıyla belirli kriptolarda daha yüksek getiri ile kullanıcı değerini artırır, ve kapsamlı bir blockchain etkileyicileri ve profesyonel tüccarlar ağına sahip özel sosyal etkinlikler. Genesis Üyeleri ayrıca efsanevi 3D sanatçısı ve heykeltıraş Ethan Ho tarafından tasarlanan gelecekteki benzersiz avatar NFT’leri koleksiyonuna da erişim kazanacaklar.

Küresel finans firması AP Capital tarafından desteklenen Mamoru, çekirdek borsasını yerelleştirmeyi göz önünde bulundurarak tasarladı ve her operasyon ülkesindeki kullanıcılar için özel bir deneyim sunuyor. Şirketin teknoloji, piyasa yapıcılığı ve risk sermayesi geçmişlerinden gelen erişim ve liderlik uzmanlığı, hem düzenleyicilerin hem de tüccarların yerel ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal düzeyde güvenlik ve likiditeye erişim sağlar.

Genesis Üyesi NFT’nin ücretsiz nane beyaz listesine hak kazanmak için https://www.mamoru.com.tr/tr adresinden bir hesap açın.

Daha fazla bilgi veya röportaj talebinde bulunmak için lütfen [email protected] adresinden Andy Johnson ile iletişime geçin.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here