Home Analiz Mafia Metaverse SYN CITY Binance NFT’de İlk Oyun Teklifini Açıkladı

Mafia Metaverse SYN CITY Binance NFT’de İlk Oyun Teklifini Açıkladı

0
Mafia Metaverse SYN CITY Binance NFT’de İlk Oyun Teklifini Açıkladı

Oyun Geliştiricisi, Özel Sınırlı Sürüm NFT Koleksiyonlarını Sunacak

[Singapur, Singapur] 6 Aralık 2021 – Oynamak için kazanılan blockchain oyunu SYN CITY, Binance mafya metaverse’ini Binance İlk Oyun Teklifi (IGO) aracılığıyla 9 Aralık 16:00 UTC’de piyasaya sürecek. Bu lansmanın bir parçası olarak, SYN CITY ekibi, özel olarak Binance için tasarlanmış sınırlı sayıda NFT’lerin ve diğer oyun içi varlıkların bir listesini sunacak.

İlk Oyun Teklifleri (IGO) kavramı son aylarda önemli bir çekiş kazanıyor. Tüm IGO’lar, üst düzey blockchain oyunlarının NFT koleksiyonlarını Binance NFT platformuna bıraktığı Binance’e özeldir. Bu koleksiyonlar açık artırmalar, sabit fiyatlı satışlar, gizemli kutular ve daha fazlası aracılığıyla listelenebilir. Binance, oyun geliştiricilerinin yaklaşmakta olan oyunları için birkaç tur IGO yüklemesine olanak tanır. Bu, içerik oluşturucuların esnek fiyatlandırma yapıları aracılığıyla her turda sınırsız varlık sunmasına yardımcı olur.

IGO’lar oyun oynamakla sınırlıdır, bu nedenle Binance NFT platformunda bırakılan tüm içerik yalnızca oyun içi varlıkları içermelidir. Bunlar, Binance topluluğu için deneyim puanları, erişim geçişleri, efsanevi silahlar, görünümler ve özel oyun içi öğeler gibi varlıkları içerebilir.

Tron’un eski İş Başkanı Roy Liu tarafından kurulan, oynaması ücretsiz bir oyun olan SYN CITY, türünün ilk örneği olan sendika ve mafya temalı blok zinciri oyunudur. Önerilen “mafya metaverse”, Mafia-as-a-DAO (MaaD) adı verilen benzersiz bir yönetişim sistemi sunacak. MaaD her oyuncuyu teşvik eder ve onlara katılmalarına veya kendi sendikalarını oluşturmalarına izin verir. SYN CITY geliştiricileri Disney, Ubisoft, Roblox, EA ve Gameloft’tan oyun gazileridir.

SYN CITY, tamamen ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir oyun yaklaşımıyla tarihi ve benzersizdir. Böylece SYN CITY, birçok önde gelen yatırımcı ve VC firmasının desteğini aldı. SYN CITY’nin doğuşundan günler önce, Twitch kurucu ortağı Justin Kan ve Robin Chan’ın Goat Capital, Spartan Group, Hack VC, A&T Capital, Animoca Brands ve daha fazlasından ek finansal destekle 8 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük etti.

SYN CITY hakkında

SYN CITY, blok zinciri için oluşturulmuş türünün ilk örneği “mafya metaverse” oyunudur. Deneyimli oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından inşa edilen SYN CITY, mafya ve sendika tarzı oynanışı zincirleme bir hale getirirken, Mafia-as-a-DAO (MaaD) adı verilen benzersiz bir oyun içi yönetişim özelliği sunar. Platformun yerel belirteci SYN, oyunculara etkinlikler ve yönetim ödülleri gibi çeşitli kazanç fırsatlarına erişim sunar. Oyuncular, zincirler arası turnuvalar gibi PvP, PvE ve Sendika tabanlı yarışmalar dahil olmak üzere günlük etkinliklere katılabilir.

Contact

[email protected]

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here