Home Analiz Kripto Para Fiyat Tahmini: Bitcoin, Stellar Ve Tezos – Analizi

Kripto Para Fiyat Tahmini: Bitcoin, Stellar Ve Tezos – Analizi

0
Kripto Para Fiyat Tahmini: Bitcoin, Stellar Ve Tezos – Analizi

Ünlü Analist, Bitcoin fiyatının 25.000 $ ‘a düşmesi gerektiğini söylüyor.

Bitcoin fiyatı, 29.241 $ ‘dan başka bir kritik bölgeden sonra iyileşmenin ardından şu anda 31.200 $ civarında. Şu ana kadar BTC, piyasaya çıktığından beri 30.000 $ ‘ın altına kapanmadı ve bu seviyeyi son derece güçlü hale getirdi. Ancak bu noktayı savunmasına rağmen, Peter Brandt hala Bitcoin fiyatının 25.000 $ ‘a düşebileceğini düşünüyor.

Sermaye piyasalarının uzun zamandır spekülatif favorisi olan Bitcoin, GameStop, AMC, BlackBerry ve American Airlines gibi şirketler – yakın zamana kadar – hedeflenen perakende ilgisinin arkasında yükselirken, son birkaç seansta tek hisse senedi isimlerine geri döndü. İlgi odağı dışında, Bitcoin bu ayın başlarında belirlediği rekor seviyelerden geri çekilmeye devam etti.

XLM Fiyat Tahmini: Stellar, Alım İştahı kabarıyor Yüzde 30’luk Bir Yükseliş Gelebilir

Stellar, 7 Ocak’ta 0.411 $ ‘a doğru önemli bir fiyat artışına sahipti ve o zamandan beri konsolide oluyor. Dijital varlık şu anda kırılmayı bekleyen 12 saatlik grafikte azalan bir üçgen modelinde işlem görüyor.

Tezos Fiyat Tahmini: XTZ, 5 Dolara doğru yola çıktı

Tezos, 23 Aralık 2020’den beri önemli bir yükseliş trendi içindeydi ve 23 Ocak 2021’de 3,39 dolara ulaştı. Geçen hafta% 22’lik bir düzeltmenin ardından, dijital varlık başka bir yükselişe hazır görünüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here