Home Analiz Kripto Para Analistlerine Göre Ethereum (ETH) Yeni Düşüş Dalgası Geliyor

Kripto Para Analistlerine Göre Ethereum (ETH) Yeni Düşüş Dalgası Geliyor

0
Kripto Para Analistlerine Göre Ethereum (ETH) Yeni Düşüş Dalgası Geliyor

Ethereum, merkezi olmayan finans sektörünün hızlı büyümesi ve genişlemesi sonrasında 2020’de patlayıcı bir yükleişle başladı ve bu da varlığın değerini birkaç ay içinde neredeyse iki katına çıkardı.

Ancak daha yüksek bir yüksek ve yeni düşüklere düşüş başarısızlığı, Ethereum’u bir analistin altcoin bir kez daha yükselmeden önce daha derin yeni düşüklere ve olası nihai teslimiyete yol açacağını söylediği düşüş trendine geri giriyor.

ETH / USD Düşüş Trendi Devam Ediyor, Kapitülasyon ve Yeni Dip Geliyor

2017 kripto hype balonu sırasında, sadece Bitcoin tüm ilgi odağı değil. Ethereum ayrıca ilk madeni para patlamasının topuklarında aşırı değer artışı yaşıyordu.

Yatırımcılar Ether’i hararetle satın alıp Ethereum protokolünde ERC-20 jetonları olarak inşa edilen erken lansman aşamasındaki kripto para birimlerine erişim için değiştiriyorlardı

Varlık sonunda 1.400 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ancak, o zamandan beri, varlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 90’ın üzerinde ve yılın başlangıcında daha yüksek bir düşük seviyenin getirildiğine dair bir umut ışıltısından sonra – bir yükseliş trendi başlıyor – sadece yol açtı daha düşük bir yüksek ve yeni bir düşük düşük izledi.

Düşük ve düşük en düşük seviyelerin devam eden bir dizisinin belirlenmesi, düşüş trendinin tanımıdır ve az sayıda varlık bu tanıma ve Dolar karşısında Ethereum’a uyar.

Ethereum 150 doların üzerine çıkana ve onu destek olarak tutana kadar, bir kripto analisti önümüzdeki günlerde daha yüksek ETH fiyatları beklemek için çok az neden görüyor

Ethereum, Bitcoin’e Karşı Bu Hattı Boğa Olmalı

Ethereum, dolara karşı düşüş trendinde açıkça kilitlenmiş olsa da, Bitcoin’e karşı çok iyi değil

Pazardaki önde gelen altcoin, bir numaralı kripto para birimine karşı önemli bir destek hattını kaybetti ve bu seviyeyi geri kazanana kadar, yukarıdaki ile aynı kripto analisti ETH / BTC’deki Ethereum yatırımcılarında yeni düşükler ve olası “kapitülasyon” beklediğini söylüyor ticaret çifti.

Ethereum, 2020’nin başında Bitcoin’e karşı çok güçlü bir performans sergilediğinden, kripto pazarı yeni bir alt sezonun başladığına ikna oldu – Ethereum gibi altcoinlerin ilk kripto para biriminden daha iyi performans gösterdiği bir dönem.

Analist: Ethereum BTC’ye Karşı% 95 Devasa Harekete Hazırlanıyor, Ama Hangi Yön?

Ve çok fazla satılan altcoinler ve Ethereum genellikle Bitcoin’e karşı altcoin mitinglerine liderlik ederken, tüm işaretler gelen bir alt mevsime işaret ediyordu.

Ancak bu ayın başlarında kripto pazarının çökmesine neden olan malvef, Ethereum gibi altcoinlere ve Bitcoin’den çok daha sert olanlara çarptı ve bu da varlığın ticaret çiftlerinin BTC’yi büyük ölçüde desteklemesine neden oldu

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here