Home Analiz Kripto Analiz: BNB ATH Yaptı, Ethereum Yeni ATH Yapacak mı?

Kripto Analiz: BNB ATH Yaptı, Ethereum Yeni ATH Yapacak mı?

0
Kripto Analiz: BNB ATH Yaptı, Ethereum Yeni ATH Yapacak mı?

Binance Coin yeni bir fiyat rekor kırdı – 50 doların üzerine çıkarak, ETH ATH seviyelerine yaklaştı. Bitcoin 34.000 dolar seviyesi civarında durgun kaldıkça BTC’nin hakimiyeti azalır.

Buna rağmen 35.000 $ ‘ın üstesinden gelme girişimine rağmen, Bitcoin, 33.000 $ ile 35.000 $ arasındaki dar aralıkta işlem yapmaya devam etti.

Buna karşılık, büyük hacimli altcoinler ve bazı DeFi ‘yıldızları’ çok daha iyi performans gösterdi. Buna Binance Coin için yeni bir ATH, Ethereum 1400 $ ‘ın üzerine çıkarak önceki Ocak 2018 ATH aralığına yaklaşıyor. Öte yandan XRP , son kazanımların ardından düştü .

Binance Coin Yeni ATH Olan 50 Dolar’ı Aştı

Büyük hacimli altcoin piyasasının çoğu, son 24 saat içinde dolar karşısında iyi durumda. Bu, küçük fiyat hareketleriyle ‘kuru’ bir hafta sonunun ardından geliyor.

Ethereum, değerine % 8 ekledi ve yaklaşık 1.400 $ dolara yükseldi. Bu nedenle, ikinci en büyük kripto, Ocak 2018’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1440 $ ‘dan sadece birkaç santim uzakta. Geçen Ocak ayında 1480 $’ a yükselişe rağmen, ETH hala önceki ATH’sini kırmak için mücadele ediyor.

Chainlink (% 5), Bitcoin Cash (% 3), Polkadot (% 2) ve Litecoin (% 5) da ilk onda yer alıyor.

Binance Coin, günlük % 10’luk bir artışın ardından ilk on coin arasında muzaffer bir dönüş yaptı. Daha önce, BNB 52 $ doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini bile geçmişti. (Binance’e göre).

Bununla birlikte, Cardano’nun performansı, diğer tüm büyük hacimli altcoinleri% 23’lük bir artışla geride bıraktı. Sonuç olarak, ADA’nın fiyatı 0,42 dolara yükseldi.

Düşüş açısından bakıldığında, Ripple en önemli kaybeden. Şirketin SEC ücretlerine veya koordineli bir pompaya yanıt vermesinin ardından birkaç gün yükseldikten sonra, XRP% 40 oranında 0,35 $ ‘a yükseldi .

Özellikle DeFi’ler arasında, daha düşük ve orta büyüklükteki altcoinlerden daha fazla kazanç elde edilir. FunFair% 50’lik bir artışla önde, ardından Band Protokolü (% 34), Terra (% 30) ve SushiSwap (% 30). Üstelik, Sushi haftalık ölçekte% 70 arttı ve 13 $ ‘dan işlem görüyor.

Bu kazançlar, toplam piyasa değerinin, gıpta ile bakılan 1 trilyon $ ‘ın üzerinde değerini korumasına yardımcı oldu.

Bitcoin Yine 34K Dolar Etrafında Duruyor

Altcoinler etkileyici dalgalanmalar göstermiş olsa da, liderleri 33.000 $ ile 35.000 $ arasında bir aralıkta sıkışmış görünüyor. Geçen haftanın son derece değişken sonundan sonra, BTC her iki yönde de 6.000 $ hareket gösterdiğinde, varlık hafta sonu boyunca sakinleşti.

Son 24 saatte, bitcoin bir kez daha 35.000 $ ‘ı aşmaya çalıştı, ancak boşuna. Tam tersi, reddedilme varlığı gün içi en düşük 33.000 $ ‘a düşürdü.

Bununla birlikte, kripto para birimi sonraki saatlerde 34.000 doları geri aldı ve şu anda bunun üzerinde işlem görüyor.

Beklendiği gibi, daha iyi performans gösteren altcoinler, bitcoin’in piyasa üzerindeki hakimiyetine zarar vermeye devam ediyor ve metrik% 62’ye düştü. Karşılaştırma için, Cuma günü% 65’in üzerine çıktı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here