Home Analiz Kripto Analiz: Bitcoin Ve Ethereum Yön Aşağı ;Ripple Pozitif Görünüyor

Kripto Analiz: Bitcoin Ve Ethereum Yön Aşağı ;Ripple Pozitif Görünüyor

0
Kripto Analiz: Bitcoin Ve Ethereum Yön Aşağı ;Ripple Pozitif Görünüyor

Bitcoin (BTC) Ve Ethereum (ETH) Bu Piyasada Yön Bulma Çabasına Girerken Ripple (XRP) Yukarı Doğru Pozitif Görünüyor.

  • Pazar Günleri Yön Seçiminde Etkili Oluyor.Haftalık Kapanışlar Önemli
  • Ripple (XRP) Performansıyla İlk 10 da Adından Söz Ettiriyor

Bitcoin (BTC) sıkı bir menzil ile sınırlıyken, büyük altcoinler Pazar başlarında ticaret sırasında karışık bir tablo sergiliyor. Toplam piyasa değeri Cumartesi günü 175 milyar dolardan 173 milyar dolara düştü. Günlük ortalama işlem hacmi 103 $ ‘a düşerken, Bitcoin’in pazar payı% 64,8’e düştü.

ilk 3 Coindeki Genel Görüntü:

Bitcoin (BTC), yerel dirençten 6.300 $ ‘da tutunamadı ve tekrar 6.150 $’ a döndü. İlk kripto para, gün içi en yüksek 6.272 $ ‘ı gördü ve hem günlük hem de günün başından beri marjinal kayıpları kaydetti. Kısa vadeli perspektiften bakıldığında, olumsuz gözüksede uzun vadede hep kazandırmıştır.

Ethereum (ETH), 132,00 $ ‘ın üzerine çıkış başarısız bir girişimden sonra kritik alanı 130,00 $’ ın altındaki alana geri döndü. Günün en yükseği 132.85 $ olarak kaydedildi, ETH / USD Asya’nın erken saatlerinde 128.50 $ ‘dan el değiştiriyor. İkinci en büyük kripto para günlük bazda neredeyse hiç değişmedi ve günün başından bu yana% 1.5 kaybetti.

Ripple (XRP) , şuanda 0.1730 $ ‘a işlem görüyor. 0.1700 $’ ı test etti. Üçüncü en büyük madeni para, Pazar gününün başından bu yana% 2.5 kaybetti, ancak günlük bazda hala yeşil bölgede (+% 2).

Piyasanın genel görüntüsünde Coronavirüsün Etkisi Düşüşlerle Kendini Daha Fazla Hissettiriyor. Alıp satarken gündelik ve haftalık olayların etkilendiği kripto para piyasası yeni yatırımcılar gelmediği sürece 2017 boğa dönemi gibi bir dönem görmeyeceğe benziyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here