Home Analiz Fiyat Analizi: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin LTC) Fiyat Tahminleri

Fiyat Analizi: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin LTC) Fiyat Tahminleri

0
Fiyat Analizi: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin LTC) Fiyat Tahminleri

Kripto piayasası Bitcoin (BTC) önderliğinde yön bulma çabasında piyasanın Ayı Veya Boğa Gibi terimlerden hangisinin elinde olduğu belirsiz. Sizler için analizler yayınlayarak Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) önderliğindeki kripto piyasasını destek ve dirençlerini incelerek grafiklerle yön bulma açısından faydalı olacağını düşünüyoruz.

Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

 LTC / USD analizi, biz yine de pazar liderleri daha erken bir aşamada işlem görüyoruz. 

BTC / USD, ETH / USD ve XRP / USD çiftleri bu hafta 50 günlük üst ortalamadan çıkmayı başardı, LTC / USD çifti ilk 3’teki gibi destek almamış olabilir.

50 $ (A) fiyat seviyesindeki fiyatı kilit direnci seviyesi , LTC / USD’yi burdaki direnç fiyatın artmaması için elinden geleni yapıyor. Hareketli ortalama noktası bu kritik direnç seviyesini EMA50 ile SMA100 ve SMA200 arasındak kör koyudaymış gibi bırakır. 

LTC / USD Günlük Grafik

Günlük grafikteki MACD, ayı bölgesini, ayı bölgesinden ayıran 0 noktasının hemen altındadır. Yükseliş hareketlerinde kafa karıştıran yer olarak tanımlanıyor.

Günlük grafikteki DMI, boğaların LTC / USD paritesinde bir avantaja sahip olduğunu, ancak ADX çizgisinin altında kaldıkları için kontrolu ele almadığını doğruladı. Ayrıca, yukarı trend tarafında, fiyat artışları için engeller bulunmaktadır.

ETH / BTC Fiyat Analizi

ETH / BTC paritesinde,  son zamanlarda 0.02368 seviyesinin üzerinde ivme kazanmaya çalıştığı için 0.02343 fiyat seviyesinde işlem görüyor . 

Şu anki fiyat şeyden ilk direnç seviyesi olan 0.0255 ikinci, sonra 0.0268 ve üçüncü bir 0,0275 .

Geçerli fiyatın altında, ilk destek seviyesi olan 0.0228 , daha sonra ikinci 0.0221 ve üçüncü bir 0.0224

ETH / BTC Günlük Grafik

Günlük grafikteki MACD, göstergenin yükseliş kanalına doğru bir hareket başlatır, bu süreç zaman zaman ETH / BTC çiftindeki hareketliliği artırabilmektedir .

Günlük grafikteki DMI, boğaların nasıl daha iyi performans gösterdiğini ve ADX hattını kırmayı başarırlarsa çiftin tam kontrolünü ele alma seçeneğine sahip olduklarını gösterir.

BTC / USD Fiyat Analizi

BTC / USD paritesi şu anda 7322 $ fiyat seviyesinde işlem görüyor  , ancak 7400 $ ‘daki fiyat durgunluğu direnci kırmak için mücadele ediyor gibi görünüyor .

Mevcut fiyatın üstünde, ilk direnç seviyesi 7600 $ , ikincisi 7850 $ ve üçüncüsü 8150 $ ‘dır .

Mevcut fiyatın altında, ilk destek seviyesi 7250 $ , ikincisi 6850 $ ve üçüncüsü 6500 $ ‘dır .

BTC / USD Günlük Grafik

Günlük grafikteki MACD, hareketli ortalamaların göstergenin yükseliş tarafına nasıl hareket etmeye başladığını gösterir. Transitin bu aşaması BTC / USD’nin oynaklığına katkıda bulunabilir.

Günlük grafikteki DMI, boğaların yukarı hareketten nasıl faydalanmadığını ve çok düzgün bir profili nasıl koruduğunu göstermektedir.Ama aşağı doğru inmede söz konusu olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here